Äiti pakotti pienet tyttönsä ryhmäseksiin, ja antoi kahden miesystävänsä hyväksikäyttää ja raiskata heitä. Katseli vierestä, ja antoi jopa kuvata kaiken.
Kamalaa luettavaa. Itkuhan tässä tuli.
Kunpa pienet olisivat päässeet isän luokse turvaan ;(
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288337569274.html
Kamalaa luettavaa. Itkuhan tässä tuli.
Kunpa pienet olisivat päässeet isän luokse turvaan ;(
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288337569274.html
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ei isät ota turvaan, koska äitipuolet ei yleensä tykkää miehen lapsista, ja miehet tunnetusti laittavat parisuhteensa hyvinvoinnin omien lastensa edelle. Tähän rohkaistaan myös asiantuntijoiden taholta ja muutenkin yleisen arvoilmaston sekä kulttuurin myötävaikutuksella.
Tyttölapset ovat todellisella riskivyöhykkeellä uusperheissä. Sekä isä- että äitipuolellisissa. Nyt vaan ei ole muotia miettiä tyttölasten kohtaloita.
Karmaiseva juttu taas kerran.
Tämä kyseinen äiti oli lievästi kehitysvammainen.
Tuttavapiiristä löytyy samanlainen, jolle miehet lupailevat mitä sattuu ja toinen luulee.että on pakko antaa seksiä.. Ainakin kolme aborttia on tehty. Tämä alkoi alle 15 vuotiaana...huoh Onneksi tällä ei ole lapsia. Pidän todennäköisenä, ettei tuttavani arviointikyky riittäisi turvaamaan lapsia. Hän haluaisi huomiota ja hyväksyntää ja olisi valmis uhraamaan lapsenkin saadakseen mieheltä rakkautta.
Se on seksi joka on jostakin syystä liika aktivoitunutta ja ajaa ihmiset tekemään täydellisiä älyttömyyksiä.
Se on myös sairaus, jota voidaan hoitaa. Eli menkää hoitoon silloin kun alatte ajatella näin hirveitä asioita, toki silloinkin jos koko päivän pitäisi olla seksin kanssa tekemisissä, eihän elämä niin onnistu koskaan.
Tasapainoinen seksi kuuluu elämään, mutta ensin tulevat hoitaa arjen elämän asiat.
Taas oiva esimerkki kun lapselta viedään rakastava isä lapsen elämästä;
olisikohan sossun kannattanut puhua totta, eikä valehdella tuomioistimes
sa...ei se äiti aina ole lapsen parhaaksi, kyllä lapsella isäkin on...
Käsittääkseni tämän tapauksen lapset asuivat isällä.