Virikaasari

Onko kellään tietoo että paljon maksaa 17mm dellortonin kaasari? Ja mitä virikaasareita on saatavilla peugeot trekkeriin?
6469
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

suunnilleen 70 eur

Äänestä
  • Entäs..kun hommaa sen virikaasarin, niin tartteeko samalla asentaa jotain muuta? mitä?

    Äänestä

  • Bösö kirjoitti:

    Entäs..kun hommaa sen virikaasarin, niin tartteeko samalla asentaa jotain muuta? mitä?

    luulisin että imukaulan joka on kaasarin ja sylinterin välissä joutuu vaihtamaan

    Äänestä

käy ostamassa bitlemasta viri viri tööt tööt bensaa niin kyllä sitten kuklee kovvoooo

Äänestä

no kaadu sinä sitten ohuella paskallas kovaan asvalttiin ja kuole, ei mua haittaa..

Äänestä

löytyy h.67e ja iso kurkku 18e löytyy myös teharia h.110e soita 0408380343

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bösö kirjoitti:

Onko kellään tietoo että paljon maksaa 17mm dellortonin kaasari? Ja mitä virikaasareita on saatavilla peugeot trekkeriin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu