ksenia, kadi, kätlin, janita, johanna pulkkinen.....ei ketään megahot. vanhoja ja lihavia.
missä kuumat kissat!!?
kuuma fox
41753
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 41
Vanhimmat
Ei yhtään kunnon hot vosua, surkeeta!! missä biginibabet??
korkeasaaressa on kissoja mene sinne....miaaau
anus saagimi ja andy on vanhoja kissoja jo ja ryppysiä
1 ihmisennäköinen nainen talossa jenna. siis 1. nyt uusia taloon.
playboy tybyjä taloon.ja paljon kirkasta viinaa.
tänään tulee...toivottavasti.
Näin on! Ei yhtäkään hottista. läskejä mummoja, yäk. Nyt joku lortto-missi taloon heti!
Voi puhuista tuo Jenna koko ajan tuota murretta ja tyyliä mitä haastattelussakin. Sitä on jo aivan tikahdukseen saakka kyllästynyt semmoseen mummiästikänku-ningku-tavalaa- et-ningku-mummiest-ööö-muttet-ähinään jota etelän tytöt näyttää harottavan. Ja varmasti semmosella jäpäleiffön-mankunarina-äänellä
BB-Armi on huulikiiltoineen ja tupakkaisine passomörinä-äänineen kuin Hannele Lauri
karjakko-läski, läskimummo, läskiä läskiä läskiä.yök yök. MIKSI EI SEKSIKKÄITÄ NUORIA NAISIA!!??
ksenia ja janita taloon! niin ja tietysti kätlin!
Mihin Unohdit Pieruläyhääjä-Mantan ja Tscheryllin? Jättitapettimatti ja Jauhelihasaparo-Tero Saviaivo sekä märinä-Ande vois tulla kans yllätysvieraiksi.
Näin on! silikonihoroja taloon. peiton heilutusta, ja suihku kuvia.
On kehitetty sellaiset sivut ku Herkkutarinat.com (tai jotain senmuotosta) ja sITTEN ON Pinkworld ja Thehun.Noissa osoitteissa on silmäntäyeltä persoonatonta teknistä pornoa kirjallisessa ja kuvallisessa muodossa. Semmoseen kyllästyy aika helposti, voin luvata.
tänä vuonna selluliittiä.
Tais mieskatsojat (heterot) jättää tän formaatin just nyt.
gayväkeä ja selluliittimummoa. ja läski somali.
Jukka-Pojan mieleen on tämänvuotinen teatteri.Sehän on sitä mieltä että pitää olla pikkasen pläski pläski pläski pläski pläski pläski
missä silaribimbot? nakuilua, ja örvellystä! ksenia.
Siliklooneissa ei oo mitään nättiä. Ihan yhtä rumia ja epäterveellisiä ku vaikka joku kirroosin paisuttama maksa (kuten vaikka Juicella)
Sitten kun taloon tulee silikooniakkoja, niin kaikki valittaa, että "Bimbot pois talosta!!! ei tommosia pissiksiä, kunnon naisia tilalle!!!!!1111" Sitten kun talossa ei ole yhtään silaria, niin valitetaan niiden puutteesta :D
Mä kaipaan kunnon sekoilu bileitä! tissejä, örvellystä,tappeluita,köyrimistä.....
Kätlin tuu takassss!!!! missä kunnon "barbit"??
Nyt on vähän varttuneempiakin asukkaita, se on hyvä asia, teinit olivatkin niin lapsellisia.
Kerrankin monta hyvää persoonaa, eikä tyhjäpää-pissiksiä!
Nämä kissat joutaisi pikkudieetille tuolla talossa.Muuten on jakkarat kovilla.
Pitäkää nyt ainakin se pizzaluukku visusti kiinni ja viekää sinne vaikka, jotain kevyempää.Perunannostoon ja liikkumaan koko porukka, niin mahtuvat paremmin ruutuun.
mummot jakaa ruokavinkkejä nukkuu kokoajan päikkäreitä!! ai kun kiinnosti ! ! ! :( kissoja ja megababyjä taloon, bileet !
Kyllä taloon tarvittaisiin edes muutama estoton tissityrkky esittelemään tisuloitaan ja antamaan kielareita kaikille.
KYLLÄ! just niin. tissityrkkyjä taloon hämmentämään, ja sekoilemaan. muuten hidasta ja tylsää.
mitähän ksenialle kuuluu, harmi kun ei jäänyt julkisuuteen, oli niin kaunis.
onkohan saanut lapsen kun facebookis on vähän semmosii kuvia?
Ksenia ja janita takas, pliis.
silareita ja string-peppuja taloon.
ei kauniita nuoria naisia, ei hyvä!
Teinihoroja taloon hämmentämään, ja saamaa kaaosta aikaan! :)
komeat uroot MISSÄ ovat? naiskatsoja ihmettelee
Minihame teinikissat taloon.
eiköhän taloon tule jossain vaiheessa myös uusia asukkeja, ehkä ne kissat on vielä tulossa.
Toivotaan näin! nyt ei mitään silmäniloo, pelkkää sellumummoo.
joo, silmänilo puuttuu. outoa että kauniita nuoria naisia ei ole talossa?
Kaiholla muistelen kätliniä, ja kseniaa.
Kyllähän Joni käy hottis mimmistä paremman puutteessa: hoikka blondi ja takuulla naisellinen. Eihän se ole niin justiinsa, vaikka sillä ois joku jättimela etupuolella heilumassa.
Että näin naapurissa kissat leikkii... ja ei löydy homoja eikä mummoja http://www.hauskimmat.fi/venajan-big-brotherissa-on-tosiaan-leikki-kaukana-katso-hurja-video/