Mun mopo

Yritin saada mopoo kulkee kovempaa ja laitoin energia juomaa tankkiin ja nyt ei kulje. mikä on vialla?
297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kokeilitko megaforcea? Minulla toimii huomattavan hyvin.

Äänestä
  • en oo kokeillu mut kokeilen huomenna. pistin euro shopperia ja se vain rikkoi moottorin. KIITOS!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mobster kirjoitti:

Yritin saada mopoo kulkee kovempaa ja laitoin energia juomaa tankkiin ja nyt ei kulje. mikä on vialla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu