WoW account!

TodellaTyhmä

Elikkäs nyt hiukan hassu tilanne meneillään. Kun vaihdossa sain Battle.net accountin missä WoW: World Of Draenor ja sinne 8x90lvl ukkoja .. Onkos tämä account minkään arvoinen?

5

389

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Miffalo

      Tarkoitat varmaan ihan koko peliä että et beta testausta? Jos on kokonainen accountti jolle on ostettu kaikki lisäosat ja tehty noin monta 90lvl eli maksitaso tällä hetkellä niin kyllä tuossa luultavasti jonkinmoinen homma on tehty että aivan hyvä.

    • TodellaTyhmä

      Kyseisellä Battle.net accountilla on kyseiset WoW lisäosat ja hahmot

      WoW: Warlords Of Draenor (Standard Edition)
      WoW: Mists Of Pandaria (Standard Edition)
      WoW: Cataclysm (Standard Edition)
      WoW: Wrath Of The Lich King (Standard Edition)
      Wow: The Burning Crusade (Standard Edition)

      Level 90 - Blood Elf Dead Knight - Item Level 527
      Level 90 - Undead Warlock - Item Level 497
      Level 90 - Orc Warrior - Item Level 488
      Level 90 - Undead Monk - Item Level 504
      Level 90 - Blood Elf Hunter - Item Level 507
      Level 90 - Human Priest - Item Level 492
      Level 90 - Human Paladin - Item Level 489
      Level 90 - Dwarf Rogue

      Onkos tällä mitään rahallista arvoa?

      • Miffalo

        Sulla on kaikki liaäosat eli veikkaan että niihin on mennyt joku 70-80€ jotain tuonnepäin kuitenkin. Tuossa accountissa on ihan kiitettävästi maksimitason tyyppejä.. veikkaan kuitenkin että tämä pelaaja on tehnyt ukon maksimiin ja sitten vähän gearannut sitä ja heti uutta tekemään, koska noiden item levelit ei mitenkää päätähuimaavia ole ja nykyään on helppo saada paljonkin isompi.. accountin rahallista arvoa on vaikea sanoa mutta jos olet myymässä kannattaa ettiä netistä lisää.


      • Jonnereaverilta

        100e saat tosta IHAN korkeintaan. noiden geari on ihan ripulia, voisitte tulla kaikki mun 550 feralin kimppuun ja vedän teidät swipellä alas.


    • lingos

      aika hyvä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      68
      2342
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      245
      2313
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1538
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      35
      1365
    5. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      60
      1348
    6. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      133
      1309
    7. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1220
    8. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      81
      998
    9. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      989
    10. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      989
    Aihe