Mediasoittimet?

Joitakin vuosia sitten eräällä soittimella,en nyt muista millä, voi soitaa musiikia niin samalla se haki netistä esittäjän ,kappaleen nimen ja levyn nimen (suomalaisten) ja tallensi
ne. Se tunsi levyn kun seuraavan kerran soitin
sitä. Voiko näillä nykyisillä soittimilla tehdä samoin?
Ramo
3188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä vintoosan mukana tuleva mediaplayer 9 ainakin hakee. Nyt oli tullut Windows Updateen kymppiversio. Hae se sieltä pois.

Äänestä
  • Muutin convertterilla tavallisen CD-levyn
    MP3-muotoon,mutta nyt se ei soi muulla kuin
    M-Playerilla, miksiköhän Winamp ei kelpaa?
    Ramo

    Äänestä

  • Niin tosiaan tämä omatekoinen MP3 ei soi
    muulla kuin Real-Playerilla? Mitä pitäisi tehdä?
    Ramo

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ramo kirjoitti:

Joitakin vuosia sitten eräällä soittimella,en nyt muista millä, voi soitaa musiikia niin samalla se haki netistä esittäjän ,kappaleen nimen ja levyn nimen (suomalaisten) ja tallensi
ne. Se tunsi levyn kun seuraavan kerran soitin
sitä. Voiko näillä nykyisillä soittimilla tehdä samoin?
Ramo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu