En tiedä mitä tehdä

Menin eilen parisuhteeseen kivan pojan kanssa mutta tänään sain tietää että hänellä oli tyttö ystävä mutta hän erosi siitä tänään mutta jotenki nyt tuntuu että en haluisi ollakaan pokan kanssa enkä halua erota hänestä
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

JÄTÄ SE. Näkee jo, että poika on tyhmä kui saapas, sehän voi tehä samanlailla sullekkin, ettå vaihtaa sut! Kyllä voita on varmasti parempia ja sulle sopivampia tuolla jossain! :) Mullakin kesti 16 vuotta löytää se oikea ja myt löyty :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tietämätön kirjoitti:

Menin eilen parisuhteeseen kivan pojan kanssa mutta tänään sain tietää että hänellä oli tyttö ystävä mutta hän erosi siitä tänään mutta jotenki nyt tuntuu että en haluisi ollakaan pokan kanssa enkä halua erota hänestä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu