Myytävänä jokapäiväisestä käytöstä 14.8. katsastettu asiallinen ja siisti Vito kohtuu ajomäärällä.Leimaa 22.9.2015 asti.
Juuri (27.8.) tehty syyshuolto : vaihdettiin moottoriöljy suodatin,pa-suodatin sekä ilmansuodatin.Lisäksi uusittiin kaikki vetoakseleiden suojakumit.Moottori vanhanliiton diesel tekniikkaa;ei turboa eikä cdi:n murheita.Jakopää ketjulla,ei siis kalliita jakohihna remontteja.Kulkee ja kiihtyy ihan hyvin vaikka on vapaastihengittävä.
Edellisen omistajan toimesta tehty : iskarit ja jouset,takaluukun kaasujouset.Vito on tosi hyvä ajollensa,kulkee suoraan eikä kiemurtele.
Kahdet ok renkaat.Vetokoukku.Uusi tuulilasi.Uudehkot stereot radiolla ja usb / aux liitännällä,ei cd-soitinta.
Hyvä ja näppärä naftapihi paku vielä vuosiksi eteenpäin!
Hinta: 2600
Yhteystiedot: 0400-899001
O: MB Vito -97 Siisti ja asiallinen juuri katsastettu paku.
0
118
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku504154Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt351959Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1531346- 1541232
Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti421024- 192992
Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.229976- 80947
- 55820
Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm122815