apua sims2

miten saan ladatun sims2 toimimaan ilman crack?
11763
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Itelläni toimii kun Daemon Toolssissa avaan sen ykkös cd:n ja meen peliin.

Äänestä

mulla toimii kaikki simssit ilman crakkii tai muitakaan huumeita ku ostin kaupasta.

Äänestä

mul ne on image muodossa... mounttaan sen ja yritän käynnistää pelin niin siihen tulee vaan sellanen pieni ikkuna et ei toimi... muita ehdotuksii? :'(

Äänestä
  • sellaisesta kuin kauppa?se on paikka jossa myydään toimivia pelejä.jos et viitsi ostaa pelejä kaupasta niin opettele käyttämään edes googlea.jatkuvasti joku palikka kyselee samoja asioita ja eikös täällä pitäisi olla kiellettyä puhua warettamisesta?

    Äänestä

  • tympääntynyt kirjoitti:

    sellaisesta kuin kauppa?se on paikka jossa myydään toimivia pelejä.jos et viitsi ostaa pelejä kaupasta niin opettele käyttämään edes googlea.jatkuvasti joku palikka kyselee samoja asioita ja eikös täällä pitäisi olla kiellettyä puhua warettamisesta?

    suksi suolle.. ei tasan kuulu sulle ostanko mä sen vai lataanko netistä.. ei oo sun asias...

    Äänestä

  • nyt vihdosta viimein kertoisit mitä siinä pienessä ikkunassa oikein lukee... sana tarkasti mieluiten, niim vois saada edes aavistuksen syystä miksi ei toimi

    Äänestä

  • moonflow88 kirjoitti:

    suksi suolle.. ei tasan kuulu sulle ostanko mä sen vai lataanko netistä.. ei oo sun asias...

    mutta näkyy liiankin hyvin joka paikassa missä on sims keskustelua.avuttomat kakarat kyselee muutenkin milloin mistäkin pelistä miten saa waretetun toimimaan ja suosittelenkin palikoille jos ei osaa niin kannattaa ostaa.

    Äänestä

  • tympääntynyt kirjoitti:

    mutta näkyy liiankin hyvin joka paikassa missä on sims keskustelua.avuttomat kakarat kyselee muutenkin milloin mistäkin pelistä miten saa waretetun toimimaan ja suosittelenkin palikoille jos ei osaa niin kannattaa ostaa.

    vaikka itse waretankin pelit ym. niin en miekään tykkää katsella noita "mistä saa ladattua..."-viestejä pitkin foorumeita, etenkin kun täälläkin on aiheelle ihan oma palsta tuolla tietotekniikka puolella.. vaikka mielestäni nuo "mistä saa ladattua..."-kysymykset ei kuulu sinnekään, saati sitten millekään keskustelupalstalle... ohjelmista saa kyllä kysellä minun puolestani vaikka kuin paljon (oikealla alueella), mutta kyllä sen varran saa oma-aloitteisutta käyttää että vaivautuu itse searchilla etsimään ne tiedostot...

    ja mitä pelien toimivuuteen tulee... no, jos vaivautuisivat lukemaan pelin mukana tulevan .nfo-tiedoston sisällön sillä ratkeaisi tod.näk. n. 90% ongelmista

    vaikka toisaalta parempi kai näille palikoille on antaa neuvoja kuin se että imuttelevat jollain kazaalla ja seuraava kysymys onkin: "apua, apua, mun kone on sekaisin"

    Äänestä

  • ..... kirjoitti:

    nyt vihdosta viimein kertoisit mitä siinä pienessä ikkunassa oikein lukee... sana tarkasti mieluiten, niim vois saada edes aavistuksen syystä miksi ei toimi

    siin pienessä ikkunassa ei lue yhtään mitään.. siinähän se onkin..

    Äänestä

  • moonflow88 kirjoitti:

    siin pienessä ikkunassa ei lue yhtään mitään.. siinähän se onkin..

    sitä uudelleen asennusta jota olen jo pariinkin kertaan ehdottanut?

    Äänestä

  • ..... kirjoitti:

    sitä uudelleen asennusta jota olen jo pariinkin kertaan ehdottanut?

    olen kokeillu montakin kertaa.. mut voin yrittää vielä...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


moonflow88 kirjoitti:

miten saan ladatun sims2 toimimaan ilman crack?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu