Ummetusta?

Ei kauaa. Hae pizzasi Porvoosta! On se kumma kun porvoolainen pizza sekoittaa mahan lähestulkoon joka kerta. Taitaa ainut kunnon pizzeria olla Kotipizza.
294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jep, niitä mikropitsoja kitaan vaan. Tee ruokas ite, osta Bällingenin lax 20€/kg.

Äänestä

Onhan se totta, että Porvooseen on jostain kotiutunut pohjoisen euroopan ja vähän aasiankin surkeimmat pitsanvääntäjät.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Käymässä kirjoitti:

Ei kauaa. Hae pizzasi Porvoosta! On se kumma kun porvoolainen pizza sekoittaa mahan lähestulkoon joka kerta. Taitaa ainut kunnon pizzeria olla Kotipizza.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu