Jormuan lavan tyttö?

Missä on se upea katseen vangitsia? Pitkä punertavat hiukset ja musta mekko. Ei voinut kuin ihaillen kahtoa! Mistä tällaisia saa? Tahtoisin!
9531
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Aivan perjantaina oli tanssit Jormualla. Siellä tosiaan oli näyttävän näköinen nainen. Ollut siellä aijemminkin. Tosin tietojeni mukaan varattu. Katteeksi käypi kyllä...

Äänestä
  • Tiedätkö missä tämä upea nainen asuu? Tahtoisin nähdä ja puhua muutaman sanasen. On vienyt yöunet. Pitkät hiukset ja kauniit kasvot. Ryhdikäs vartalo. UPEA!!! Jos joku tietää niin kertokaa!! Kuinka saan häneen yhteyden???

    Äänestä

  • mökkiläinen 68 kirjoitti:

    Tiedätkö missä tämä upea nainen asuu? Tahtoisin nähdä ja puhua muutaman sanasen. On vienyt yöunet. Pitkät hiukset ja kauniit kasvot. Ryhdikäs vartalo. UPEA!!! Jos joku tietää niin kertokaa!! Kuinka saan häneen yhteyden???

    Muistappa vanha sanonta "moni kakku päältä kaunis, sisältä silkkaa paskaa" ja saattaapi käydä,että lähet nokka punasena ja silmä mustana sieltä ovelta,mistä tämän daamin löydät.....jos oven tuleekin aukasemaan kyseisen naisen partneri. Eikä kyllä kannata täällä palstalla ruveta osotteita jakeleen,siitä voi tulla harmeja useille tahoille !

    Äänestä

KYLLÄ! Ei kannata sekaantua toisten "omaisuuteen". Vaikka tiedänkin mistä/kenestä on kyse. Nyt ihan viisaan neuvo mökkiläinen 68, että UNOHDA. Kyseinen upea nainen on onnellisesti naimisissa ja ei todellakaan juokse vieraiden perässä. Tämä nainen on "kakku päältä kaunis ja myös sisältä täyttä kultaa".

Äänestä
  • jaa, mutta "etsin kunnes löydän sun.. en lopettaa voi kuitenkaan.. enkä edes tahdo!

    Äänestä

  • mökkiläinen 68 kirjoitti:

    jaa, mutta "etsin kunnes löydän sun.. en lopettaa voi kuitenkaan.. enkä edes tahdo!

    Onko "mökkiläisen" syytä hakeutua hoitoon tai ainakin terapeutin juttusille ?

    Äänestä

  • Metukka1 kirjoitti:

    Onko "mökkiläisen" syytä hakeutua hoitoon tai ainakin terapeutin juttusille ?

    Onko meetvurst... eikun "metukka" mustasukkainen? Tiedätkö kenestä naisesta on kyse?

    Äänestä

  • mökkiläinen 68 kirjoitti:

    Onko meetvurst... eikun "metukka" mustasukkainen? Tiedätkö kenestä naisesta on kyse?

    Vejä kätteen rassukka.

    Äänestä

  • mökkiläinen 68 kirjoitti:

    Onko meetvurst... eikun "metukka" mustasukkainen? Tiedätkö kenestä naisesta on kyse?

    En tunne käsitystä "mustasukkainen " ja ehkä sinut nähdessäni loputkin tuntemukseni häviää taivaan tuuliin ! Jos tietäisinkin ja tuntisin,en sitä kertoisi-vaikutat viestiesi perusteella henkilöltä, joka saattaapi aiheuttaa tälle kys. naiselle ties millaista harmia ja riesaa, enkä siinä sopassa aio olla osallisena. Hanki ELÄMÄ itsellesi !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mökkiläinen 68 kirjoitti:

Missä on se upea katseen vangitsia? Pitkä punertavat hiukset ja musta mekko. Ei voinut kuin ihaillen kahtoa! Mistä tällaisia saa? Tahtoisin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu