Yhden illan kertaan? Onko liikaa pyydetty jossain ilman että mieheni on lenkillä mukana olen yksin lenkillä jalan?
Tulet luokseni ja ehdottelet seksiä kanssani autossa?
Mieti asiaa mikä on kantasi? Ei se yksi kerta mitään haittaa. Kunhan ei kerro siitä eteen päin. Lieheittelet mukaan ja sen verranvikitellen että etten huomaakaan että..
Miten suhtaudut...
5
1317
Vastaukset 5
- Take me to the...
Moonlight drive
Come on, baby, gonna take a little ride
Down, down by the ocean side
Gonna get real close
Get real tight... - Onkoliikaapyydetty?
Suomenna se mulle kiitos.
No tuo alku on Kuutamo ajelu. Loput Suomenna.
Mitä tarkoitat? Missä asut niin tulen teille Tammikuun viimeinen viikon loppu. - Nobel novellisti
On liikaa pyydetty, nimittäin suomenkielen taito sinulta....
- supisuomalainen3
Minä olen paljas jalkalainen Suomalainen maatianen Jyväskylän kaupungin kasvatti. Kasvoin maaseudulla 22 vuotiaana läksin maailmalle leivän syrjästä piti saada kiinni. Työpaikkakin löytyi Vaakakoskelta. Ehdin asua Jyväskylän alueella 39 vuotta ennenkö läksin 70 kilometrin päähän kotiseudultani. Sittemmin olen vain käynyt Jyväskylässä.
- Moonlight drive
Vie mut pienelle kuutamoajelulle... Ota kyytiin kun taas nähdään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 91667
Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r1671078Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.
Vaimon viesti on paljastanut totuuden.262943- 70814
- 63778
- 75741
Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?22686Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran69651Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?138647- 42609
- 62606
Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32588Mies, kumman ottaisit mieluummin
176 cm vai 154 cm naisen, jos molemmat muuten yhtä viehättäviä? Mikä on oma pituutesi?118568- 55538
Tekisi mieli vetäistä kunnon jurrit sinun kanssasi
Ja keskustella asiat, ei tästä tule hevonvttua.42524- 48519
- 38509
Anteeksi mies
En jaksa tätä…, en halua, että sinulla on paha mieli tämän takia. Viestiä Sinulle.40503Kerro mies tarinasi
Miksi kaikki meni niinkuin meni? Haluaisin vieläkin ymmärtää. Tuskin saan vastausta häneltä, koska etsin aavikolta juuri20488- 30483