Varmistuskuvaa ei näy, lähetä-nappiin jää rinkula pyörimään, nimimerkin tarkistus ei valmistu... Oikeeeeeesti, miten voi olla näin surkeaa? Ei käytetä sitten.
Korjatkaa keskustelut
6
168
Vastaukset
- 1 2 3
Ylläpito huhuu!
- Ylläpidolle
Sama ongelma jatkuu edelleen, vaikka aloituksestasi on lähes kuukausi.
Ylläpidolle lisäksi, että miksi poistatte palstanaiheisia aloituksia?
http://keskustelu.suomi24.fi/node/12610475
Jos yksittäisessä viestissä on esim. nimi tai organisaatio aloituksen jälkeen, niin aloitusta ei kuulu silloin poistaa, vaan ainoastaan se "julkituova" viesti. Esim. Salaliittoteoriat-palstalla gang stalking-keskustelut poistetaan välittömästi ilman syytä, mutta Potkut ja työttömyys-palstalla on liirum-laarumeita koristeena Suomi24:n sääntöjen vastaisesti päivästä toiseen.- On teille
Gang stalk hörhöille ihan aiheeseen kuuluvalla palstalla pitkä keskusteluketju siellä ko. aiheesta. Sinne pääsee murupolkua pitkin näin:
Suomi24 / Terveys / Henkinen hyvinvointi ja mielenterveys / Yleistä mielenterveydestä / Gang Stalking -luuloisuus. Tästä suoraan:
http://keskustelu.suomi24.fi/node/12459803
Pitää vain osata valita se oikea palsta kirjoituksilleen. - Jätit auki:
On teille kirjoitti:
Gang stalk hörhöille ihan aiheeseen kuuluvalla palstalla pitkä keskusteluketju siellä ko. aiheesta. Sinne pääsee murupolkua pitkin näin:
Suomi24 / Terveys / Henkinen hyvinvointi ja mielenterveys / Yleistä mielenterveydestä / Gang Stalking -luuloisuus. Tästä suoraan:
http://keskustelu.suomi24.fi/node/12459803
Pitää vain osata valita se oikea palsta kirjoituksilleen.Mille palstalle sitten Potkut ja työttömyys-palstan muutaman sanan liirum-laarumit kuuluvat? Miksi salaliitoista ei saa keskustella Salaliittoteoriat-palstalla? Sitä paitsi et ole ylläpidosta, koska sinulla ei ole rekisteröityä käyttäjätunnusta.
- Jepss..
On teille kirjoitti:
Gang stalk hörhöille ihan aiheeseen kuuluvalla palstalla pitkä keskusteluketju siellä ko. aiheesta. Sinne pääsee murupolkua pitkin näin:
Suomi24 / Terveys / Henkinen hyvinvointi ja mielenterveys / Yleistä mielenterveydestä / Gang Stalking -luuloisuus. Tästä suoraan:
http://keskustelu.suomi24.fi/node/12459803
Pitää vain osata valita se oikea palsta kirjoituksilleen.Engalnnin kieleinen Wikipediakin on poistanut huuhaagang stalkingin sivuiltaan ja kertoo toisaalla:
"News reports have described how groups of Internet users have cooperated to exchange detailed conspiracy theories involving coordinated activities by large numbers of people called "gang stalking", often described as involving the use of "psychotronic weapons" and other alleged mind control techniques. These have been reported by external observers as being examples of belief systems, as opposed to reports of objective phenomena. Some psychiatrists and psychologists say "Web sites that amplify reports of mind control and group stalking" are "an extreme community that may encourage delusional thinking" and represent "a dark side of social networking. They may reinforce the troubled thinking of the mentally ill and impede treatment."[27][28]
In Davis (2001), he reported "very rare"[30] instances of victimization that were alleged to be true but only falsified to gain attention, secondary or the specific purposes to exploit or manipulate others called "Falsely Alleged Victimization Syndrome" or FAVS."
Kyseiset juttu kuuluvat enemmänkin mielenterveyspalstoille, joskin parasykologiajututkin mainitaan, niille on suomi24:ssä ihan omat palstat.
Potkut ja työttömyyspalstaa on häiriköity jo ainakin vuodesta 2006, mutta se ei ole syy häiriköidä muita palstoja.
- tänäänkin jumitti
Ylläpito hoi, koska korjaatte sivuston?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävä sinua
Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k354203- 552915
Otavassa tapahtuu!
Rakennuspalo, yläkerta tulessa. Henkirikosta epäillään. Tiettyä henkilöautoa etsitään, minkä mahdollinen epäilty ottanut462828- 302603
Tulemmeko hyvin
Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s82555Pitkäaikaiset työttömät työllisyystöillä takaisin yhteiskuntaan
Vaikka se vähän maksaakin, niin parempi on valtion teettää hanttihommia, jottei yksilöistä tule yhteiskuntakelvottomia.3242551- 382129
Kesäseuraa
Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t541875Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta461673- 1411527