SAULI ULOS

jos ei opi yhtään juontamista...pilaa koko jutun.
Tuotanto hoi
8224
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

epäpätevä juontaja on

Äänestä
  • Sauli ei osaa tehtäväänsä ..Sönköttää suupielet korvissa . Mikä hitto häntä aina naurattaa NUORI hän on ,mutta näyttää vaarilta .Nyt on bb menettänyt makunsa .Sama v tyylin heillä on kuin entisillä asukkailla . Miksi tuotanto ei laita v tus kieltoon noita tyhjän päiväisiä asukkeja .Tämä piti olla juhlakausi , mutta meni överiksi koko homma .Kaikista hölmöin bb tähän mennessä .

    Äänestä

  • ei tykätä V tuilijoi kirjoitti:

    Sauli ei osaa tehtäväänsä ..Sönköttää suupielet korvissa . Mikä hitto häntä aina naurattaa NUORI hän on ,mutta näyttää vaarilta .Nyt on bb menettänyt makunsa .Sama v tyylin heillä on kuin entisillä asukkailla . Miksi tuotanto ei laita v tus kieltoon noita tyhjän päiväisiä asukkeja .Tämä piti olla juhlakausi , mutta meni överiksi koko homma .Kaikista hölmöin bb tähän mennessä .

    Ihmeellisen negatiivista porukkaa täällä. Ei sitä Extraa tai koostetta ole pakko katsoa, jos harmittaa noin paljon ja kaikki on vialla.

    Äänestä

  • ei tykätä V tuilijoi kirjoitti:

    Sauli ei osaa tehtäväänsä ..Sönköttää suupielet korvissa . Mikä hitto häntä aina naurattaa NUORI hän on ,mutta näyttää vaarilta .Nyt on bb menettänyt makunsa .Sama v tyylin heillä on kuin entisillä asukkailla . Miksi tuotanto ei laita v tus kieltoon noita tyhjän päiväisiä asukkeja .Tämä piti olla juhlakausi , mutta meni överiksi koko homma .Kaikista hölmöin bb tähän mennessä .

    Mummeesta Sauli kyllä näyttää ihan ikäiseltään? Onko sulle tullu rypyt ja harmaat liian ajoissa vai miks oot noin vitun negatiivinen

    Äänestä

Sauli ei osaa juontaa oikeasti. Onpa Sauli vanhettunut senjälkeen kun oli talossa.

Äänestä
  • Niinkuin Sauli itsekkin sanoi siitä on jo 7 vuotta varmaan vanhentuukin siinä ajassa..
    Ja myös lyhyt tukka tekee...

    Äänestä

Sauli ulos!!!
Haluaisin katsoa extraa, koska olen uskollinen Big Brother fani, mutta tänä vuonna en vain kykene, koska Sauli on niin kuivakka ja venyttää niitä sanoja niin raivostuttavasti , että ei vaan pysty katsomaan. 2 kertaa riitti.
Ei ole ollenkaan avuja juontajaksi, en voi ymmärtää, että on pitänyt siihen ottaa vaan sen takia , että on ollut Adam Lambertini kanssa!
Adam on kyllä mahtava:) ymmärrän ettei sitten sen kauempaa jaksanut kuivakka Saulia.
Hauskakaan Sauli ei ole.
Seuraavaa kautta odotellessa......

Äänestä
  • Adam on ällöttävän feikki arpinaama, enkä mä usko että yli vuoden takainen suhde juurikaan vaikutti juontajan valintaan.

    Uskon, että juontajaksi haluttiin joku tunnettu entinen voittaja/kilpailija, eikä kukaan muu olisi ollut yhtä sopiva valinta. Esim. Niko Saarinen oli ihan hyvä chatjuontaja, mutta en usko että häntä olisi ikinä haluttu Extran juontajaksi rajusti mielipiteitä jakavan persoonan ja törkyjulkkismaineen takia.

    Sauli pärjäsi ekoissa lähetyksissä aika heikosti, mutta tämän viikon lähetykset ovat menneet ihan hyvin, vaikka Sauli ei mikään Elinan tasoinen ammattilainen olekaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


en enäää jaksaaa...s kirjoitti:

jos ei opi yhtään juontamista...pilaa koko jutun.
Tuotanto hoi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu