Smile Tervehdys

Salatut elämät

Mitä näet tavalliselle tallaajalle olevan tulossa tähän loppuvuoteen? Olen brunette
ja näkyykö muutoksia jos niin mitä? Rakkaus ja ihmissuhteet ja miten tarotit sen kertoo? Muuta mitä halutaan minulle kertoa tulevasta? Työ/raha?

4

138

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Salatut elämät

      ylös...

    • Salatut elämät

      Smile olisiko aikaa katsoa?

    • 4 Smile

      Palaan tuossa iltasella..

    • 4 Smile

      meni vähä myöhään tuolla. Katon tän ja palailen sit ku on mahdollista

      Mennyt
      Oot päässy jossain jutussa niskan päälle ja niin ollen se on tuonut mukanaan uudet mahdollisuudet/uudet kujeet.. Kohtalonpyörä raksuttaa kaikelle omaa aikaansa ja sun ajatuksias on hallinnut onnistumisenmenestymisen tunteet ja kovin luottavainen olet ollut siinä, että pitelet niitä onnistumisen tiirikoita kädessäsi

      Nyt
      Tilanne pikkusen elää ja taidat kuitenkin pelätä tilannetta, johon et millään haluais joutua, etenkin viestiä, joka toisi muassaan aika isotkin muutokset, liittynee henkilöön, jolla on sinuun ja tekemisiisi aika suuri valta ja taitaa itsekin olla asiasta tietoinen.

      Tulee
      Joku erittäinkin hyvä ystäväsituttusi ja jokin täysin yllättäen tuleva juttu, joka saa sut ajattelemaan, et nyt pannaan elämä pikkusen hilpeämmälle vaihteelle.. Jossakin työhön liittyvässä asiassa, jossa oot kokenu jäänees pikkusen paitsi (työttömyys???), jokin viesti tulossa, mistä et oikein tykkää.
      Sit sun pitää miettiä arvojas pikkusen uusiks jossakin asiassa, joka tuo mukanaan muutoksen tuulia ja sitä, että joudut ratkomaan mitä teet TAI saatat joutua vastuuseen jostain aiemmasta ja tää saattaa olla aika ravistelevaakin sulle. Torni, on kova kortti, koska se kuvastaa kuningas pariskuntaa, joka putoaa ylhäisyyksistään kun salama iskee torniin, eli tän vois ottaa myös niin, että voi pudota pkirjaimellisesti pikkusen korkealta, kun on tottunut tiettyyn elämän tapaan. Stressiä, mutta löydät kyllä sen kultaisen keskitien ja valokin alkaa pilkahdella
      Noh.., sitten - tulee vääjäämättä jotakin, mikä saa sut kertakaikkisen vihaiseksi. Tähän liittyy rahasopimusasiat ja joku juttu, joka paljastuu sinulle. Saat kuitenkin olla ylpeä siitä mitä olet jo saavuttanut ja etpä tuolle mitään mahda, että kuitenkin olet onnellinen - kaikesta huolimatta.
      Ja johtunee sitte lopultas siitä, että noissa aineellisissa asioissa käy, niinkun on tarkoitettu, olkoonkin vaikka itse kohtaat tuossa omat peikkosi. Tulee viesti ja saat asiasi järjestymään, mutta päättäväisyyttä tarvitaan, että menestyt siinä.
      jotakin tulee täysin puskista ja joudut valintojen eteen. Saat jotain toiveita herättäviä uutisia ja nyt on viisasta pitää töppöset maassa ja järki päässä ja edtä asioissa vakaasti ja harkiten. Niin taidat tehdäkin, koskapa haalit hartioillesi koko telluksen murheet.
      Tässä on jotakin hämärää taustalla, jotakin puuhaillaan selkäs takana ja tähän näyttäis liittyvän sinulle läheinen vaaleahko aikuinen mies, kaksikin. Tää on joku vanha juttu jo ja suattaapi liittyä siihen, että saatat haaveilla vähän molemmista..
      Tosiasioitten huomioimista, mikäli aikoo balanssinsa säilyttää. Tässä on vaaleahko nainen, harvemmin tavattu ystävä/tuttu/sukulainen ja tulevaisuuden suunnitelmien tekemistä. Tässä löydetään sopusointu/anteeksianto.
      Sulle tullaan ehdottelemaan ties mitä, jonkun vaalean naisen tiimoilta, hän lienee eri paikkakunnalta ja tuli eron kortti. Maailmalta kiirii tuon suuntaisia uutisia ja sinulta jostain syystä vaaditaan aika paljon rohkeutta/mielenlujuutta.
      Tilanne voi äityä aika vaikeaksi ja kilpailukin aika armotonta ja paljon asiaa itekses pohdit ja hyvä niin. Ristiverinen aikuinen mies ja kotiin liittyvät asiat ja ahdistusta. Nyt pitää kumminkin olla valmiina näkemään vaivaakin. Viimenen kortti herttaässä, eli onnesi on ylitsevuotavaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

      Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
      Maailman menoa
      207
      4586
    2. Sinä eräs, pyydän......

      AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
      Ikävä
      186
      2571
    3. Nimikirjaimet

      Kuka kaipaa ketä 🥰
      Ikävä
      67
      1512
    4. Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?

      Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?
      Ikävä
      96
      1210
    5. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      125
      1119
    6. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      104
      1116
    7. Mies, ajattelemmekohan toisiamme juuri nyt?

      Olet mielessäni, vanhempi mies
      Ikävä
      71
      1071
    8. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      9
      1042
    9. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      131
      1017
    10. Bim bom ovikello soi!!

      Mitä tekisit jos kaivattusi ilmestyisi ovesi taakse?
      Ikävä
      109
      989
    Aihe