En tiedä, onko joku jo ehdottanut jo tätä ideaa mutta kävipä mielessä tämmöinen ajatus!
Moni käy kuumana, kun posti on poissa käytöstä. Sitte käydää moneen otteeseen tarkistamassa, että toimiiko posti nyt, jaa ei toimi! Sitten vai raivo kasvaa entisestään!
Monilla on toinenkin posti, jota voisi käyttä hyödyksi tällaisissa tilanteissa. Postin voisi ohjelmoida siten, että kun vika tulee korjattua niin ilmoitus tulee niille, jotka ovat ilmoittanut omissa S:postin asetuksissa toisen sähköpostiositeensa esim. gmail:n.
Gmailin s.postiin tulevat ilmoitukset tulevat monille suoraan kännykän näytölle, jos on asettanut puhelimeensa asetukset niin, että ne näkyvät näytöllä heti kun s.postia tulee.
Sitten on nämä sähköpostivahdit joitten tarkkaa toimintoa en osaa kertoa. Luulisin, että niitäkin voisi jotenkin hyödyntää tässäkin asiassa.
Iloisen palvelun puolesta!
Miau10
1
103
Vastaukset
- Miau10
Tuli myös mieleeni, että voisitte ainakin ilmoittaa etusivullanne käyttökatkoksestanne. Käyttökatkos-ilmoituksen poistatte vasta sitten, kun s.posti on käyttökunnossa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 951660
Kesän odotuksia hyrynsalmella
Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla151531- 1361422
- 981420
- 761326
- 1181195
Anne Kukkohovi ei myykkään pikkuhousujaan
Kyseessä oli vain markkinointitempaus. Anne höynäytti hienosti kaikkia ja Onlyfans-tilinsä tilaajamäärä lähti jyrkkään n2651075- 691001
Voi Rakas siellä
Olet ollut mun ajatuksissa taas koko päivän. Olet ihmeellinen kertakaikkiaan ja arvostan sinua niin paljon❤️Minulla ei o18965- 37947