Jokin vaivaa, mutta mikä

KristenGold

Hei!

Haluaisin tietää miten saisin selville entiset/entisen elämäni salat. Monta kertaa sisälläni on rauhaton olo ilman mitään syytä. En tiedä liittyykö tämä mitenkään entiseen elämääni, mutta toivoisin saada apua. En nää koskaan menneisyys unia vain tulevaisuus.
Paitsi tästä en ole varma:

Kuljen nais seurueessa. Olen itse vaaleahiuksinen nuori nainen jolla on vihreä hyvin vanhanaikainen mekko. Roomalais tyylinen mekko. Menemme mustilla kauniilla hevosilla.
Seurueen mustahiuksinen nainen noin 22 vuotias on korkean rakennuksun huipulla. Se rakennus muistuttaa inkojen temppeleitä, mutta ympärillä on rakennuksia Roomalais kreikkalais tyylisiä rakennuksia. Nainen tuntuu tutulta unessa. Sen jälkeen olemmekin jo toisessa ajassa
Kävelemme (samat naiset uudet mekot sileät eivätkä leveät) menemme syömään. Mustahiuksinen nainen on vieläkin tuttu. Menemme kartanon luokse (nykyaikaisen portit ja valvontakamerat) nyt päällemme ovat farkut ja pitkähihaiset napapaidat. Henkilö joka muistuttaa Justin Bieberiä tulee avaamaan portin. Mustahiuksinen nainen joka muistuttaa Selena Gomezia.. 'Justin' alkaa räppäämällä jotakin rakkaus juttua jonka jälkeen he alkavat suudella.

Tämä kaikki meni todella nopeasti. Se oli todella toden tuntuista. Kun heräsin klo.05.00 en halunnut nukkua. Olin hyvin hermostunut. Halusin nukkua, mutta jokin esti sen. En halunnut nukkua, mutta halusin. Se oli todella kamala tunne. Kuin minua revittäisiin kahteen eri suuntaan. Olin hermostunut ja raivoissani.
Minulla on vieläkin levoton olo. Kun he suutelivat olin jotenkin kateellinen. Tämä on todella outoa. En osaa kuvailla paremmin ja nyt kun ajattelen kaikki kertomani on sumeaa ja outoa.
Toivottavasti osaisitte selventää nopeasti. Oloni on vieläkin rauhattomampi.

2

144

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Puhumalla selviää.

      Psykoterapeutti auttaa sinua entisten elämien selvittämisessä.

    • vasikatvittuu

      oot ärsyttävä esiteini haista vittu

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      85
      1748
    2. Perusmuotoiset TV-lähetykset loppu

      Nyt sanoo useiden HD-muotoistenkin kanavien kohdalla äly-TV, ettei kanava ole käytössä, haluatko poistaa sen? Kanavia
      Apua aloittelijalle
      120
      1164
    3. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      58
      1026
    4. No ei sun asunto eikä mikään

      muukaan sussa ole erikoista. 🤣 köyhä 🤣
      Ikävä
      62
      916
    5. Hyvin. Ikävää nainen,

      Että vainoat ja stalkkaat miestäni.onko tarkoituksesi ehkä saada meidät eroamaan?no,siinä et tule onnistumaan
      Ikävä
      74
      836
    6. Mitä mietit Honey?

      Kulta nainen ❤️❤️
      Ikävä
      57
      790
    7. Uskomaton tekninen vaaliliitto poimii rusinoita pullasta

      Korni näytösesitelmä menossa kaupunginvaltuustossa. Juhlia ei ole kokouksista tiedossa muilla, kuin monipuolue paikalli
      Pyhäjärvi
      78
      789
    8. Linnasuolla poliisi operaatio

      Kamalaa menoa taas meidän ihanassa kaupungissa. https://www.uutisvuoksi.fi/paikalliset/8646060
      Imatra
      29
      786
    9. Missä kaikessa olet erilainen

      Kuin kaivattusi? Voin itse aloittaa: en ole vegaani kuten hän. Enkä harrasta tietokonepelejä lainkaan.
      Ikävä
      39
      757
    10. Katsoin mies itseäni rehellisesti peiliin

      Ja pakko on myöntää, että rupsahtanut olen 😆. Niin se ikä saavuttaa meidät kaikki.
      Ikävä
      43
      756
    Aihe