sims2

onko sims2 hyvä
3213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Muuten vaa kaikki kehuu sitä. Ja mäki tykkään pelaa. Suosittelen.

Äänestä
  • No juuri näin! Se on pitkästä aikaa hyvä peli kaiken ikasaille! Tiesittekö muuten että eniten simssiä pelaa 24 vuotiaat amerikkalaiset naiset?

    Sims 2 on hyvä peli! Suurin uudistus on se vanhenemis juttu... Harmi että kaikki lisäosien materiaaleja ei ole lisättyy kakkoseen!!! No en kyllä epäile ettei sims kakkoseen julkaistaisi samaa määrää lisäosia kuin ykköseenkin...

    No osta ihmeessä! Ihastut varmasti! (Paitsi jos perheen nainen alkaa himoita itseään selvästi nuoria simejä, teinejä ja lapsia! No pitää kai pitää oma naiseni aisoissa)

    -Mortimer-

    Äänestä

On hyvä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


penu kirjoitti:

onko sims2 hyvä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu