Keuruun kaunein nainen?

Kertokaa minulle!
261139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 26

Vanhimmat

ei siellä semmoisia ole ne on kaikki muuttaneet pois tai kuolleet.

Äänestä

Eikö yhtäkään?

Äänestä

Se on kuuma joka mustaa koiraa kävelyttää:) HALI

Äänestä
  • Iso, musta koira?

    Äänestä

  • Sekös kirjoitti:

    Iso, musta koira?

    Ai semmone tuulipuvussa kävelevä? Blondi?

    Äänestä

Kaikki parhaat on varattuja ja nekin mahtuu yhden käden sormiin.

Äänestä
  • Mä oon nähny yhden hemmetin kauniin blondin kerran Keuruun Megamarketissa, se oli asiakkaana ja sillä oli huikeet korot. Nainen mun makuuni! Harmi kun en asu siellä..

    Äänestä

  • JakeTre kirjoitti:

    Mä oon nähny yhden hemmetin kauniin blondin kerran Keuruun Megamarketissa, se oli asiakkaana ja sillä oli huikeet korot. Nainen mun makuuni! Harmi kun en asu siellä..

    Kurkiniemessä asuu yks korkkarinainen, Se on ihan paras! Nami!!!!!

    Äänestä

  • Pim Putin kirjoitti:

    Kurkiniemessä asuu yks korkkarinainen, Se on ihan paras! Nami!!!!!

    ja sit se kuka taluttaa koiraa. onko vapaa?

    Äänestä

minäpäs kerron teille kuka on keuruun kaunein nainen, sehän on eräs blondi hoitaja! harmi vain että se näyttää olevan varattujen listalla mitä sen oon nähnyt kivelässä liikkuvan lastensa kanssa :(

Äänestä
  • Rohkeasti kysymään vaan. Ei ne lapset aina sitä tarkoita,että ihminen olisi varattu.

    Äänestä

Keuruun Hanna on.

Asuu nykyään Helsingissä ja hänellä on 12-vuotias jalkapalloilua harrastava poika.

Äänestä

Ne on yleensä kauneimpia naisia , jotka antaa usein ja kunnon kyyditkin.

Äänestä

Jorma karvapehko on keuruun kaunein

Äänestä

Grillillä on yks vaalee kaunotar!

Äänestä
  • se on upea.

    Äänestä

  • panimiäs kirjoitti:

    se on upea.

    sekin käyttää korkkareita, eikä mitään pieniä.

    Äänestä

HPMK salen kassalla kiva nainen.

Äänestä

minua kehuttu "olet impi hemaisevsa hempukka"

Äänestä

Petäjäveden s-marketin kassa.

Äänestä
  • petäjäveden s-marketti ei taida sijaita keuruulla?!?

    Äänestä

Voiskohan Keuruun markkinoiden yhteydessä valita vuosittain Keuruun kaunein nainen niin ois messuilla ainakin jotain keuruulaista ja päästäs jahkaamasta ken on keuruun kaunein nainen.

Äänestä
  • niistähän tulisi varsinaiset paramissikisat :D

    Äänestä

Ei voisi.

Äänestä
  • Bb manta tyylikäs ja kauniskin

    Äänestä

Sodessa oli 90 luvulla kaunis nainen.Missähän tämä tuhmatuulana yunnettu nainen on nykyään?Antoi helpotusta varusmiehen viikonloppuun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kuumakalle kirjoitti:

Kertokaa minulle!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu