Voisitkohan pikkuhiljaa hoitaa hommasi ja poistaa räävittömät viestit aina kun niitä tulee. Varmaan harmittaa kun palstalta häviää suurin osa viesteistä, mutta syys siivousta on ruvettava tapahtumaan. Miten kehataan olla puuttumatta noin räikeään sanallisen väkivaltaan?
En anna lasten enän lukea tätä palstaa ja vanhemmat ihmiset lienee tämän jo unohtannet. Pakkoko tässä on lepsuilla ja antaa periksi rasistille...Minkä me voijan sille, ettei kodeisa opeteta moralia?
Tee työsi tyttö hyvä tai luovuta se toiselle, tämä on ruma ja likane paikka nyt.
Palstan seriffille!
3
186
Vastaukset
- Ristiverinen
Rutinaahan sieltä tuli kun tätä palstaa siivottiin viimeiks,mutta täällä on muutama joka tarttis saaha pois!!Hommat pitää tehdä jos kerta homman on ottannu!!Tämä palsta on muuttunut tosi törkyseksi!!!!
- TaistoL.
Eipä ole tyttö siivonut, kirjotti kyllä, että siivoaa vaan ei tee mitän. Ylläpidolle pitä asijasta ilimottaa, ei tämä tämmöne kylläkään ole kaaleiten vaan kaajen sakin törkystä mustamaalamista. Ei luve akka ja lapset tätä edelenkään. Paljon oisi voinnut kirjottaa kaalen asijaa tänneki ko vaan oisivat pitänet puhtaana paikan. Nyt en kirjoita mitän muuta ennen ko tämän ja lähetän sen jäläken vestijä ylläpiton, toine seriffi tänne pitää saaha!
- kaalengo juuli
TaistoL. kirjoitti:
Eipä ole tyttö siivonut, kirjotti kyllä, että siivoaa vaan ei tee mitän. Ylläpidolle pitä asijasta ilimottaa, ei tämä tämmöne kylläkään ole kaaleiten vaan kaajen sakin törkystä mustamaalamista. Ei luve akka ja lapset tätä edelenkään. Paljon oisi voinnut kirjottaa kaalen asijaa tänneki ko vaan oisivat pitänet puhtaana paikan. Nyt en kirjoita mitän muuta ennen ko tämän ja lähetän sen jäläken vestijä ylläpiton, toine seriffi tänne pitää saaha!
kyllä seriffin pitäs olla valppaana ja katsoa ja siivota kaajeitten räävittömät kirjoitukset HETI VÄLITTÖMÄSTI.hoidahan hommas että saatas rauhassa ajatuksiamme vaihtaa.taikka toinen vaihtoehto että koko sivu suljettas vähäksi aikaa niin katottas minne kaajeet sit purkas omat räävittömyytensä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 996074
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h804792Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv973049Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p282853Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262115Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191516Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3351067Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?851028Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚125970- 48774