niin läpinäkyvää toimintaa..yök.
jonathan on kiero peluri
pisteet romahti
43682
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 43
Vanhimmat
Tippui myös mun silmissä. Jonathan vaikuttaa ylimieliseltä tyypiltä, joka kuvittelee olevansa varmasti suosittu ulkopuolella ja voivansa esim. vittuilla muille vapaasti, koska on kuitenkin "ihailtu ja ihana".
se onkin aina hauskaa, kun joku ärsyttävä, ylimielinen asukas luulee selvästi olevansa tosi suosittu ulkona, ja muut asukkaat komppaavat. sitten tipahtaa maan pinnalle, kuten viime kauden aleks ja sara
Ihan mielenkiinnolla odotan tulevia kilpailuja. Jonathan näytti todellakin luonteensa, mutta toivottavasti ei äänestetä lähtöön pitkään aikaan. Jonathanin tapaiset tyypit tuo mielenkiintoa. Toisaalta ihmetyttää tosi paljon, kun aika moni kellarin porukasta voiton jälkeen alkoi heti haukkua omaa porukkaa ja ristikkoseinällä nuoleskelee täysillä vastustajia. Jussi ihan etunenässä, nolo! Jussi on niiiiiiin lipevä nuoleskelija!
Jonathan on nolo, hänen takia en osta 24 7 kaa.
Oksettava inkkari homo.
Joo, Jonathan on mielenkiintoisella tavalla ärsyttävä. Muutenkin hyvä asukas, koska on niin sosiaalinen ja huomionkipeä. Saisi pysyä talossa pitkään, vaikka en todellakaan toivo hänelle voittoa.
Jussikin on kaikessa ärsyttävyydessään aika kiinnostava.
sisustus,koirat,hevoset,matkailu. näistä jauhaa tytöille!!! niin läpinäkyvää suosion kosiskelua!! yök yök.
jep, ne ilmeet!! nautin! jonathan on läyhääjä konna.
jonathan kutsui tytöt häihinsä, no antavatko tytöt sitten hänelle häätöääniä?? no, EI. on se kiero...
ällöttävän kaksinaamainen..
onneksi se on nyt häädössä! nyt se limakonna ulos!!
jonathanin petollisuus on niin nähty! ulos.
jonathan vihaa jonia!!!! siis yök!
kyllä!! tänään ulos se ketku..
läyhääjä-homo lähtee tänään. jonathan on inhottava.
jonathan on kuulemma ottanut 30000 euroa lainaa ja antanut sen kavereilleen, he äänestävät tällä rahalla konna-jonathanin voittoon (100000euroa) ei ole reilua.
jonathan ja hänen läyhärinkinsä, yök,yök,yök..
manipuloi ja määräilee. ei muuta osaa, paha ihminen.
Jonathanin kaltaiset tyypit eivät välitä muista ihmisistä niin paljon kuin esim. Andten kaltaiset. He eivät anna kassajonossa tilaa muille ja vaativat aina saada kaiken minkä itse haluavat ja tietysti ennen muita. He ovat loputtomiin asti pitkävihaisia. He luulevat olevansa universumin keskipiste. He ärsyttävät normaaleja ihmisiä, mutta luulevat että heitä ihaillaan. He ovat...
tuskinpa oot ollut andten kaa kassajonossa??
andte on hiljaa eikä sano mielipiteitään niin se on muka hyvä. Jos on lapista ei tee ihmisestä parempaa. aika turha voittaja ois jos ei repäse vielä.
Jonathan valvoi kaksi yötä kävelijöiden seurana, kun ei voi itse jalallaan kävellä, että muut kävelijät voi nukkua ja joukkueet teki sopimuksen jota vaan armi ei noudattanut.
Tottakai se harmittaa väsyneenä kun huomaa että muut valehtelee, jonathan on hyväsydäminen ja reilun pelin kannattaja toisin kuin entinen kellarin väki joka salasi armin kävelymäärän.
minusta on fiksua sanoa mielipiteensä eikä maata tuolla vaan hiljaa.. no toisilla eri viihteet..
En oo Andten kans ollu missään, mutta tiedän ihmistyypin joka hän on ja tuo joohomonatan on juuri sellainen, että fuck kaikki muut kunhan minä saan kaiken tahtomani läpi. Mies jonka arki on talon ulkopuolella:"Herään kun kerkeän, haen kahvia ja vien koiran pihalle. Datailen, käyn ehkä tallilla, salille ja sit hengailen koirien ja kavereiden kanssa."; niin tarviiko tuommoista mielipiteineensä ollenkaan. Ei.
sinuun, tämän "tyytöjen kaverin" kusetus uppoo, mika reilu. kosiskelee naisia, koirat,hevoset,sisustus,matkailu...siis niin läpinäkyvä hyypiö. petollinen konna.
Veikkaan, että Jo-nathan kilahtaa aika pian ja lähtee takaoven kautta. Sen verran mielipuolinen vihan tunne näkyi eilisen koosteen lopussa tämän pellen silmissä. Ei todellakaan tuu kestään painetta, vaan todennäköisesti tulee olemaan jopa vaaraksi muille asukkaille.
Jonathanista on tullut hirveän ylimielinen. Pitää itseään niin hyvänä ja on kehunut paineensietokyvyillään.
Ilmoittaa Armille miltein suoraan, että aikoo äänestää Armia ulos, koska Armi rikkoi sopimusta.
Jonathan ei kestä epäonnistumista. Eiköhän se vielä kilahda talossa.
Joutaakin.
Jonathan pääsi suhteilla taloon. On Niko Nousiaisen naapuri ja koirien hoitaja. Se siitä valinnasta...
Ja myös Martina A:n kaveri...
jonathan kusettaa tyttöjä 10-0. puhuu heille,koirista,matkailusta,hevosista,sisustuksesta :)eli "tyttöilee" tyttöjen kaa. ja sit menee "äijäileen" miesten kaa :). sahaa edes takas porukasta toiseen. kutsui tytöt häihinsäkin!!!! no, antavatko tytöt hänelle häätöpisteitä??? no no no.eivät edes kehtaisi!on se konna! ja antoi häätöpisteitä jonille, että saisi olla ainoa homo talossa. eli ainoa "tyttöjen kaveri" on se kiero !! siis niin kiero, ja noi kanat lähes palvoo sitä! yök,yök. no, onneksi katsojat näkevät tämän toiminnan.
Tämä on niin totta. jonathan on kiero.
läyhääjä konna lähtee talosta sunnuntaina!!
sokea tuija lähtee!! valhellinen likka.
Ja toi hinttari-ääni, hyi h*lvetti että ottaa korviin.
joo, se mairea tekoimelä naukuminen. yök yök.
oliko sadan tonnin polkasu oliko, vittu mikä homo
vittuileva kakara toi jonathan. kieroilija.
No ei se Jonathan ainakaan niitä sataa tonnia saa, vaikka niin luuleekin :D
Tämä totta , tämä totta , on
Joonathan on itsekehuja. Menee ja kehuu tytöille hevosillaan ja keikistelee vartaloaan kuin käärme ja iso myrkkykobra onkin.
Jonathan on hirveän näköinen sen härille sopivan nenärenkaan kiiltäessä naamavärkissä.
Leinakin on taottu kaulaan.
Inhokki n:o1.
petolline kiero jonathan on inhokki nro1. ja sen kätyri-tuija. yök yök. se on niin love tuohon konnaan.
Tuija menettää pisteitä kun lässyttää Jonathanin kanssa.
jonathan on kova läyhäämään ja juonimaan, ärsyttävä konna.
jonathan on läyhääjä ja juonittelija nro1.
Voi tätä ilon päivää, toivotaan että sunnuntaista tulee vuoden paras päivä.
Jonathan rottana on ilman rotan vaatetustakin ihan rotan näköinen.
Nyt vaan sitten Jonathanin yllätykseksi tiputetaan se kiero käärme pois talosta.
Jonathan on diktaattori, joka määrää omalla puolellaan kaiken.
Toiset sitten alistuu, koska olettavat, että Jonathan tietää kaikesta kaiken.
Ne ei ainakaan naiset tajua, että Jonathanin käytös johtuu räikeästä pelaamisesta.
Jonathan ulos ja oikea johtaja pääsee olemaan johtaja, eikä suunapäänä oleva joku muu.
Jonathan on kiero pelaaja. On mielestään parempi, kuin johtaja.
On tietävinään kaikesta kaiken ja muut kuuntelee korvat höröllään.
Tuija Jonna ja Jonathan kuppikunta,
heidät pitäisi eroittaa.
He eivät tee mitään omia päätöksiä, vaan päätökset tekee Jonathan.