astra F

Onkohan etuiskarin yläpään laakeroinnissa ollut vikaa näissä malleissa ? Kun ohjaus hieman takertelee.
3407
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei iskareilla ole mitään tekemistä kyseisen takeltelun kanssa, autossasi on sähköinen tehostin missä saattaa olla joku häiriö.

Äänestä

ANTEEKSI!Nyt tuli lipsahdus eihän F mallissa ole sähköistä tehostinta mutta silti ei tuennan pitäisi vaikuttaa muuhun kuin suoralla tai mutkissa ajamiseen(kolina,huojunta).Oletko tarkistanut ohjaustehostimen öljyt esim onko vuotoja?

Äänestä

Syynä mahdollisesti ohjaustehostimen hihnan löysyys....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pena kirjoitti:

Onkohan etuiskarin yläpään laakeroinnissa ollut vikaa näissä malleissa ? Kun ohjaus hieman takertelee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu