Olisi kiva tietää millaisista pojista tykkäätte tytöt. Erityisesti noin täysi-ikäisten tyttöjen mielipide kiinnostaisi. Ei siis ole kyse unelmien pojasta vaan sellaisesta, joka teille kelpaisi.
Millaisista pojista pidätte?
tytöt
686
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Sellanen enemmän yöihminen joka tykkäis jutella paljon, mä rakastan istua öisin jonkun kanssa, juoda teetä ja puhua pitkään kaikesta välillä tosi oudosta. Sillä pitäis olla myös omia mielipiteitä, eikä se sais koko ajan takertua muhun ja soitella perään miks en oo tullu ja kenen kanssa oon. En tiedä onko muita tärkeitä vaateita. Seksuaalisesti avoin ja kertois omista haluistaan :)
Kiva kuulla. Mielestäni on tärkeää, että ei takerru liikaa toiseen. Lisäksi pitää olla avoin toiselle. Eikö sinulla sitten ole mitään ulkonäöllisiä asioita, jotka vaikuttaa?
Hymy, eipä muuta. Mikään ei ole tärkeämpää, kun huonona päivänä toinen hymyilee, se pelastaa paljon :)
Samaa mieltä. Vaikka harvemmin huonoja päiviä on. Itse olen aina iloisella tuulella.
Tykkäisin paljon jos voisi olla emo/gootti tyylinen kun itekkin olen. Tykkäis oudoista jutuista, ei ois takertuva eikä liian herkkä.
On hyvä, että toinen olisi melko samanlainen ettei ole sentään ihan erilaisia ihmisiä. Itse en oikein välitä emo/gootti tyylistä, vaan sellaisesta taviksesta, joka ei oikein erotu mihinkään tiettyyn ryhmään. Mutta uskon että monet muut välittävät. Mutta tosiaan tuo, ettei olisi liian takertuva ja ettei loukkaantuisi kaikesta, niin olisivat ihan hyviä juttuja.