Ford 08

Hei! Ostin juuri -08 fordin
Ihmettelen miksi AUX ei toimi autossa?
Aikasemmin ja nyt toimii -12 versiossa toimi AUX iphone 5.
Nyt sama puhelin ja koitettu myös muilla.
Mutta miksi ei toimi -08?
-08 autossa on Nokian handsfree..
Sotkeeko tämä laite vai?
2242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ihme juttu ..todella outo. Yleensä foooordissa toimii kaikki...

hihhhiiiihhiiiiiiii...nyt täytyy ihmetellä

Äänestä

Ainakin Focus 06:een piti ostaa varaosapalikka 1310208 (5e) ja kiinnittää se hansikaslokeron takaa löytyvään liittimeen. Ohjeet löytynee googlettamalla tuota varaosanumeroa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pelsut kirjoitti:

Hei! Ostin juuri -08 fordin
Ihmettelen miksi AUX ei toimi autossa?
Aikasemmin ja nyt toimii -12 versiossa toimi AUX iphone 5.
Nyt sama puhelin ja koitettu myös muilla.
Mutta miksi ei toimi -08?
-08 autossa on Nokian handsfree..
Sotkeeko tämä laite vai?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu