Nhl 15 ongelma

hättää kärsivä

Eli Nhl 15 peli latautui eilen ennakkotilauksesta ja pääsin tänään pelaamaan. Noh kaikki meni hyvin ja sain kaikki alkuasetukset yms valmiiksi, mutta sitten kun yritin mennä online-peliin, se ei onistunut. Oikeaan ylänurkkaan tuli Pelin lautaus oranssilla pohjalla, joka on pysynyt 18% jo useamman tunnin. Peli hyväksyy mennä Demo joukkueilla pelaamaan, muttei esim. asetuksiin tai kokoonpanoihin menemisen. Onko muilla ollut samaa ongelmaa?

6

332

Äänestä

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hättää kärsivä

      Ongelma ratkaistu; Ea ja Sony vittuillee saatanan hitaalla ja suurella latauksella (19 GB) joten kaikki jotka tilas ennakkoon Ps storesta, saa paskantaa housuihinsa 24 lisätuntia muihin verrattuna!!!!!

    • silakka1976

      24 tuntia paskaa ja asennus jumissa 9% kohdalla sain neuvoja ea tuesta, nyt tukeen saa jonottaa ihan vitus....

    • silakka1976

      24 tuntia ****** ja asennus jumissa 9% kohdalla sain neuvoja ea tuesta, nyt tukeen saa jonottaa ihan vitus....

    • Jaa

      Mulla on sama ongelma...mitä pitää tehä että sais toimimaa?

    • ei ymmärrä

      Ootteko saanu toimimaan ja miten

    • Ydy2y25e

      Älkää ostako massapaskapelejä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olivia Oras kuollut

      Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS
      Kotimaiset julkkisjuorut
      80
      2449
    2. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      15
      955
    3. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      52
      796
    4. Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?

      Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke
      Haapavesi
      46
      741
    5. Sukunimesi eka kirjain?

      🤗
      Ikävä
      50
      724
    6. Mies tykkään edelleen sinusta

      Harmittaa vaan tämä tilanne. Tai se kun ei ole mitään tilannetta.
      Ikävä
      47
      654
    7. Kerro vain.

      Lipsauta johtolanka...
      Ikävä
      80
      616
    8. 50
      595
    9. Tönölän hukkaputki

      Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le
      Kuhmo
      35
      594
    10. Ei mitään käytöstä

      Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su
      Ähtäri
      29
      576
    Aihe