ruotsalaisia matkatoimistoja

MN 64

Mitkäs muut ruotsalaiset matkatoimistot myy valmismatkoja Goalle kuin Apolloresor? Olis mukava lähteä tukholmasta matkaan ja vähän halvemmallakin kuin suomesta.

Omatoimimatka ei ole mun juttu, joten kommentit niistä voi jättää kirjoittamatta, samoin ne että mene muualle intiaan niin näkee intian, mä haluun just mennä goalle paketti matkalle

6

235

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kvg MN 64

      Aika turha täällä kysellä tommosia, tää jengin ramppaa Goalla am taikka tjären matkoilla ja omatoimimatkaajat p***luilee vuorostaan niille, kun eivät muualle osaa mennä Intiassa.
      Ruotsista lentämiset on ihan järkijuttuja, mutta kun tää jengi on NIIN kiireistä, että ei ehdi millään Ruotsin kautta sinne Goalle ;D
      Googlettamalla löydät matkatoimistot taikka muilla hakukoneilla. Ihan yksinkertaista puuhaa!

    • MN 64

      Kiitos kun vaivauduit vastaamaan, vastauksesi taso olikin sitä mitä suomi24:stä voi odottaakin.

      • kvg MN 64

        Eipä kiittämistä! Tosiaan pienellä googletuksella löydät useampia matkanjärjestäjiä Ruotsista. Kannattaa myös huomioida Viron tarjonta, jos se suunta auttaa yhtään matkustamistasi.
        En käy nyt tarkemmin täällä neuvomaan, tämä kun on sentään suomi24...


      • kvg MN 64
        kvg MN 64 kirjoitti:

        Eipä kiittämistä! Tosiaan pienellä googletuksella löydät useampia matkanjärjestäjiä Ruotsista. Kannattaa myös huomioida Viron tarjonta, jos se suunta auttaa yhtään matkustamistasi.
        En käy nyt tarkemmin täällä neuvomaan, tämä kun on sentään suomi24...

        Tuota Viron tarjontaa http://www.avistatravel.ee/viimase-hetke-reisid-india-goa


      • MN 64

    • Matkustaa yksin

      Ei kannata vaivautua.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      342
      4332
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      142
      2428
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      2056
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      141
      1571
    5. Eikö me voitais

      Vaan harrastaa seksiä kun muusta ei tule mitään
      Ikävä
      26
      1107
    6. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      42
      1094
    7. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      22
      1005
    8. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      140
      999
    9. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      77
      989
    10. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

      Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
      Luterilaisuus
      337
      931
    Aihe