ruotsalaisia matkatoimistoja

MN 64

Mitkäs muut ruotsalaiset matkatoimistot myy valmismatkoja Goalle kuin Apolloresor? Olis mukava lähteä tukholmasta matkaan ja vähän halvemmallakin kuin suomesta.

Omatoimimatka ei ole mun juttu, joten kommentit niistä voi jättää kirjoittamatta, samoin ne että mene muualle intiaan niin näkee intian, mä haluun just mennä goalle paketti matkalle

6

221

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kvg MN 64

      Aika turha täällä kysellä tommosia, tää jengin ramppaa Goalla am taikka tjären matkoilla ja omatoimimatkaajat p***luilee vuorostaan niille, kun eivät muualle osaa mennä Intiassa.
      Ruotsista lentämiset on ihan järkijuttuja, mutta kun tää jengi on NIIN kiireistä, että ei ehdi millään Ruotsin kautta sinne Goalle ;D
      Googlettamalla löydät matkatoimistot taikka muilla hakukoneilla. Ihan yksinkertaista puuhaa!

    • MN 64

      Kiitos kun vaivauduit vastaamaan, vastauksesi taso olikin sitä mitä suomi24:stä voi odottaakin.

      • kvg MN 64

        Eipä kiittämistä! Tosiaan pienellä googletuksella löydät useampia matkanjärjestäjiä Ruotsista. Kannattaa myös huomioida Viron tarjonta, jos se suunta auttaa yhtään matkustamistasi.
        En käy nyt tarkemmin täällä neuvomaan, tämä kun on sentään suomi24...


      • kvg MN 64
        kvg MN 64 kirjoitti:

        Eipä kiittämistä! Tosiaan pienellä googletuksella löydät useampia matkanjärjestäjiä Ruotsista. Kannattaa myös huomioida Viron tarjonta, jos se suunta auttaa yhtään matkustamistasi.
        En käy nyt tarkemmin täällä neuvomaan, tämä kun on sentään suomi24...

        Tuota Viron tarjontaa http://www.avistatravel.ee/viimase-hetke-reisid-india-goa


      • MN 64

    • Matkustaa yksin

      Ei kannata vaivautua.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään

      Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"
      Maailman menoa
      12
      4599
    2. Ikuiset kaipaajat

      Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo
      Ikävä
      139
      4485
    3. Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle

      Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m
      Maailman menoa
      75
      3340
    4. Onhan tää tyhmää ajatella sua kun tuskin ees muistat mua

      Hyvää yötä sinne jonnekin. 💔
      Ikävä
      26
      2764
    5. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

      Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
      Maailman menoa
      86
      2482
    6. Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?

      PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html
      Maailman menoa
      23
      2470
    7. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      6
      2467
    8. Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla

      Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä
      Yrittäjyys
      29
      2450
    9. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      41
      2436
    10. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      32
      2426
    Aihe