mutta missä, täällä treffeis vaan aviomiehiä....
sinkku
N48
15624
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
No täällähän mie.
elä valehtele
myllysaaressa runkuloimassa
No kerroppa lisää, miten sinnuu saa yhteyden?
huohotan rannala yksin pimeessä
Ei kait niit tiety epärealistisetaso sinkkui löydykkää mitä nykyää etitää, mut perustallaajii löytyy joka ilmasuunnast mihi okulaarit vaa osottaa. Eli rohkeest alotetta oli vaik kaupas, kirjastos tai huoltsikal nenääkaivamas. ko ei nykymiehet uskalla tehä alotet ko ain tulee pakit, vedote millo mihikii syyhy. suomalaiste geenie jatkuvuus o tätänykyy naisten käsis?
Rillipäinen sinkku ei kelpaa kelleen
hiekkaa meni esina an juureen
N48 On vapaakin jos kiinnostaa tutustua
Kiitos, mutta ei kiitos. Tuli koettua treffit tuppisuisen paperimiehen kanssa, estyneen metallimiehen kanssa ( = varattu ) , löysin lopulta ihanan miehen, Jyväskylästä, joka ei ole varattu, ja osaa seurustella ja puhua, oikea Mies, ja jolla taitoa, millä ottaa Naisen..Tuoksuu hyvältä ja käy lenkillä, sekä osaa pukeutua.( ei crocs, lippis, verkkarit )
Ihmettelen vaan kun täällä karjalassa varatut äijät on sitä mieltä , että aikuiset naiset haluaa puskissa lymyillä!!?? Kuvattomien profiilien takana seksinnälkäiset aviomiehet, joiden seurustelutaidoissa parantamisen varaa!
Noh, nyt Jyväskylään, pitsien kera, pitämään hauskaa, illallinen ja ilta takan äärellä.
Olen melko komea mies, mutta en löydä itselleni naista! Olen ulospäin suuntautunut, en juo, en polta! pidän teatterista, konserteista, mökkeilystä. Poliitikka on intohimoni, en silti jyrää tai tuputa näkemyksiäni, rakastan kyllä väittelyitä;)
Olen isojen naisten huomion kohde! Kohteliaana miehenä en kehtaa sanoa suoraan et ei kiinnosta, mistä joskus seuraa piiritys ja fb viestien sarja..viimein kun nainen tajuaa, etten oikeasti ole kiinnostunut, alkaa mustamaalaus yms. Itseäni on useasti ihmetyttänyt, miten jotkut naiset arvottavat itsensä, eikö heillä ole mitään itsekriittisyyttä? Tietenkin osa tajuaa jo vihjeestä, mutta osa menee todella alas!
kenen mielestä olet komea? omasta? vai onko joku/ jotkut todella näin sanoneet? monet miehet pitää itseään komeina/hyvännäköisinä... noh, kaikilla ei ole sama maku. hyvää onnea naisen löytämiseen joka tapauksessa.
Kannattasko sinun melko komea mies ihan sanoa ettei kiinnosta. Itse olet syypää siihen, jos tulee jotain fb viestien sarjaa tai mustamaalausta tökeröstä käytöksestä. Ei se oo hullu joka yrittää..
Toki minussahan se vika on! en vain ymmärrä miten urheilullistaa hauskan näköistä miestä piirittää 50kg ylipainoinen nainen! "Kauniit" naiset ei tee aloitteita, enkä sitten itse ole ehtinyt tehdä aloitetta! Ehkä se on iän tuomaa varovaisuutta/halua ottaa selvää naisesta ennen "iskua", mutta useasti olen ollut vain hidas:D
Mieti realiteetteja. Kaikki käypät 40 ikäiset ovat varattuja. Miksi? Koska kumpanin valinta tehdään yleisesti viimeistään hieman yli 30-vuotiaana. Jos haluat kumppaniksi ikäisesi sinkun, niin rimaa pitää tiputtaa melkoisesti, tai sitten ryhtyä puumaksi.