Suupielet alaspäin ja perkeleen ryttynaamoja.Vanhat haahkalinnut.
Oksettaa niin,että pakko juoda pää täyteen.
Ihan hirveitä ovat.
Petolinnupersenaamoja nämä Pieksämäen akat.
31
789
Vastaukset
- Vanha viisaus
Vanhassa repussa parhaat eväät. Sitä ei vielä nuoret miehet tajua.
- Mummo -43v
Käy viikonloppuisin yökerhossa siellä nuorta joka lähtöön. Taidat vielä luullakin itsestäsi liikoja niin kukaan ei viitsi sinuun tutustua..
- näppisonni
Kyllä mää rakastelisin jos saisin!
- Toope2
Hakeudu hoitoon jos sekään enää auttaa.
- näppisonni
Missä hoitoa? Sitä miä kaipaan! Apua jöpöttäää!
- Petolintuapannunt
Tarpeeks kuule romilleja nuppiin niin ei se ämmän ulkonäkö haittaa.Jyystää vaan menemään.Tai pistää paperipussin päähän akalle.
- petolinnun perrään
Mistä löytäs petolinnun keskellä päivää mikä ois valmis salaisiin rakkaus hetkiin?
- Omaitseninätti
Kauneus ja kauheus on katsojan silmissä.Joku joka sinun mielestäsi on ruma,ei toisen silmissä olekaan ruma.
- kapteeniKuli
Se ei pane joka valkkaa.
- Lihavarrasmies
Kyllä tuolla näkee kauniitakin yöelämän pyörteissä. Lihatarjonta on kohdallaan,tykkäsipä sitten hoikemmasta tai lihaisammasta.
- wwwanker
Mä en pane vaikka en valkkaakkaa.. Turhan nätei ja ylpeit paikkoja mulle.
- parhaatviedäänpäältä
Suomalainen mies tarvitsee elämänkumppaniksi pullalle tuksuvan naisen. Näin vaari opetti, kun käytin hän kaupoissa ostoksilla. hänen viimeisinä elin vuosinaan. Kassajonossakin hän valitsi mukavimmat ja herttaisimmat kassanaiset. Tupeeratuista naisista hän sanoi, että ei ole noista miehelle elämänkumppaniksi ja hänellähän oli vuosikymmenien kokemus pitkästä suhteesta. Baareissa pöyrii jakojäännökset.
- Eijakojaannos
Et ole tosissasi. Tai olet pahasti hakoteillä.
- reppanat
Markkina arvoltaan heikoimmat naiset pyörii baareissa.
- Ilmanjäänyt
Kyllä se niin on. Samat pulleaposkiset pyörii baarissa viikonlopusta toiseen. Eivät oikein pitemmäksi aikaa kelpaa kenellekään mutta jaksavat ahkerasti käydä. Voi tietysti olla että eivät löydä mieleistään seuralaista.
- einarit
Mites nämä ihanat Pieksämäen juntti tuppisuu einarit? Kannattasko kattoo itse ensin peiliin!!:)
- pihtaajat
Kyllä räkänokastakin mies tulee, mutta tyhjän naurajista ei! Itseään täynnä olevat peilistä peilailevat on varma merkki vanhanpiianreiakkeesta. Kaverille kävi yksissä pippaloissa sillä tavalla, että eräs nainen kyseli tyttöystävätäni kuka hiljaisen oloinen mies istuu pöydäsänne. Hän oli sanonut, että mieskaverini tuttu ja naista hänellä ei ole ollut koskaan ja vaivoin lähti näihinkin juhliin. Nainen oli sanonut, että hän on sitten minun ja oli ottanut miehän mukaansa ennen kuin muut vie. Hiljaisen miehen kängät pyörii varmaan vieläkin haamuna sen pöydän alla ja heillä on kaksi lastakin ja pari säteilee onnea.
- kokemus1
olen samaa mieltä ei täällä ole kunnon naisia ollenkaan eikä tule.itse hain naisen toiselta paikka kunnalta ja olen onnelnen se kanssa.ei pieksämäiltä löydy naista vain etsivät elättäjää itseleen ja lapsille olen sen kokenut
- niinpäoottekin
Hah hah, pmäen laiskat, saamattomat, juopot, tyhmät, likaiset ja kaikilla tavoin surkeat peräkammarinpojat haaveilee naisista mutta jos metrinkin etäisyydelle pääsisivät niin karkuun lähtisivät. Äet on käskeny varomaan naesia. Voi juntti ressukoita!!! Se on kyllä totta että kunnon naisia ei pmäellä ole akat siellä on satakiloisia valaita, aloittavat kakaroiden teon alaikäisinä että ei tarvitse opiskella eikä tehdä töitä-sossu elättää, kittaavat keskikaljaa ja kyttäävät juoruilun aiheita, tappelevat keskeenään savolaisjuntti ukoista.
- Puruluu2
Ukot ne vasta ressukoita ovatkin,eukko ei anna lupaa juoda kaljaa eikä torinympäri saa ajella kuin 3 kertaa.hevirokkia ei voi kun kari tapion pyhättö.apsille kun saapi pöönykset.eukko tyytyväinen,ei lyö KOIRAN remmillä.minä se vikisen,inisen,ääntelen,juoruilen,naapuria kuullostelen ja katselen.hänen tietämättään.heistä valehtelen ja juoruilen,vääristelen,olen paikallinen alkuasukas.pikkuinen isovelj on ylpeä minusta.vaikka sama isä meillä ei ollut.toinen plonti toinen runette.meistä toinen jäi kotiin ja toisen käskettiin yrittää elättää perhe.olemme niin typerä perhe että ettei suomenmaassa toista ole.kesäkuun 15,tapaame suvun merkeissä,siinä taksi tolpan veressä.siinä jossa kaikki muutkin paikalliset huijarit ovat.olette todella säälittäviä juntti möllejä.ette osaa mitään uutta mitä teille on OPETETTU.taxi volvo ,halpa biltema osat kylä kännattaa.
- Aalto22
Omassa elämässä jotain pahasti vialla,jos arvostelee muita.Kannattaa katsoa peiliin;)
- Penisnaama
Entä jos peilistä katsoo vastaan penisnaama Tahinniemestä. Vaikka on autot, veneet, moottorikelkat, maata ja mammonaa kaupunki täynnä muttei vaan seisoi lman viagaraa.
- iiiiii
Kyl miäkii panisin jos saisin! Internetistä kattelen rakastelua itteksein ja haaveillen..
- ramirakastaja
Ihanko totta ? ei ole helppoa sullakaan sitten
- jiihaaaaa
Helppoo kun internet ja kädet pelaa! Haaveita pitää aina olla..
- sauvaasisään
netti porno ei petä koskaan ja taas sauvaa sisään
- Fuck-buddy
Hygienia on tärkeämpää kuin ulkonäkö ja kyllä ne sukupuolielimet toimii vanhemmallakin iällä.Ihan hyvä seksisuhde on,jota voi myös vakipanoksi kutsua.Tarvitessa soittaa miten olis.Ja muu elämä sitten omaa aikaa ja vapautta.Näin on hyvä.Sopii ainakin mulle.
- vanhapiika
Pieksämäen kehveliukot hermostuu, kun mainitsee heille omasta äidistä tai naapurin ruovasta. He eivät kestä, jos heidän "miehuutta" loukataan.
Voi hyvää päivää sentään, te täydelliset ja maailman kauneimmat omasta mielestänne, ootteko huomannu että joka paikkakunnalla on jokaikinen ihminen omanlaisensa ja erilainen myös täällä Pieksämäellä, miten kamalaa se olisikaan jos kaikki ois saman näköisiä, kuin joku voi olla noin itseään täynnä että on se kaunein, viisain, ym.säälittävää, mutta tuolla luonteella ja asenteella saa olla ylhäisessä yksinäisyydessään, ilman sitä ihmis suhdettaan, ja noin täydellinen ihminen tietenkin harrastaa sexiäkin ihan issekseen. Kannattaa olla muita halveksiva ja yksinään katsella sitä pornoa kotonaan,ettei vaan törmää rumiin ihmisiin. Mikään ei kuitenkaan korvaa sitä aitoa kiihkeää ja märkää seksiä, eikä siinä ole naamavärkillä niin väliä.
- nusunusu
Pieksämäen ukot on pihtareita! eihän ne anna yhtään mitään! Antavat kyllä ymmärtää mutta eivät ymmärrä antaa! kummallisia nyhveröitä, kyllä se on muualta peti kaveri haettava ja kyllähän niitä löytyykin !!
- Turuseneukonylähuuli
Aika kun naisen ylähuuli on Eino Törrösen töröllään niin antaa aina.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Petteri Orpo on satusetä
Väittää että työllisyys on Suomessa samalla tasolla kuin hallituksen aloittaessa kesällä 2023. Fakta on, että työllisi422998Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj872906SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis1602812Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis2012105- 1121978
Orpo ja Purra, käykää hakemassa oppia Espanjasta
Espanja on näyttänyt kuinka kova työttömyys nujerretaan ja saadaan maan talous palautettua nousu-uralle. Ei ole häpeä kä151963Jääkiekon MM:t pitää siirtää MTV:ltä Ylelle
Persuille ikäviä uutisia taas. . Valtioneuvoston asetuksen mukaan MM-kisat kuuluvat kansallisesti merkittäviin tapahtumi501579Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li371564Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön3701421- 871061