Olen 25-vuotias neitokainen, usein minua on kehuttu kauniiksi. Asun Helsingissä ja käyn töissä. Useamman vuoden olen haaveillut lapsesta ja nyt aion toteuttaa haaveeni.
Haluan kasvattaa lapsen itse, en siis etsi isäehdokasta. Voimme kuitenkin neuvotella asiasta, jos haluat tavata lasta silloin tällöin, tämä sopii minulle.
Toiveita löytyy sperman luovuttajalle. Tässä ne ovat: ikää voisi olla 25-40 vuotta, pituutta enintään 180 cm ja yleissivistystä pitäisi löytyä.
Jos kiinnostusta löytyy viestiä voi laittaa [email protected] osoitteeseen...
Etsin sperman luovuttajaa...
13
363
Vastaukset
- laama1
minä voin luovuttaa :)
- tyylillä väliä?
millä tavalla luovutus siis tehdään? kerro itsestäsi lisää toki!
- rasistiko?
miksi haluat lyhyen lapsen?
- nytonaika
vie vähemmän tilaa
- pyydä homon spegua
Haluat siis elaritkin samaan hintaan vai mitä?! 20 minuutin jyystämisestä 18 vuoden maksut, aika huono diili joten ei kiitos!!
- itsekkyys huipussaan
Ja tietysti yksinhuoltajana valittaisit ja ruinaisit kaikki mahdolliset tuet yhteiskunnalta = veronmaksajilta = myös minulta! Suksi kuuseen! Et taida tietää Siperiasta vielä mitään.
- aito asia
Tule meidän rinkiin munkkivuoreen useita mihiä ja pari naista mut otetaan vain sua kimpassa
Heti kin edellinen lopettaa uusi mies atuu sint ja momma jatkuu niin kauan
kun paikasi kestävät
Pillu voi plla pari kolepäivää vähän arka mut eiköhän ola itää kun simetä on olly kunnolla vaik osa valuukin ujos
ja vihan sitäaina otta uusiks niin kauan et tärpää - nytonaika
tuo olisi kyllä kiinnostavaa olla monen miehen pantavana ja nuolla pimppiä samalla kaveriltas
- sama nainen
sama nainen jankuttaa koko ajan eri miehille kirjoittelee eikä tule mitään siitäkään
Kelpaa mulle
- ErkkiUllava
Kuule Pena, et voi tulla raskaaksi, uskoisit jo.. anaaliyhdynnästä ei edes nainen tule kantavaksi, saati mies, jolta puuttuu tarvittavat elimet, kohtu jne..
- JLO
Joko on onnistanut ?
- nytonaika
juu pena kävi ampumassa lastin molempiin reikiin,raskaana olen nyt tiedä kummasta satsista tulin.?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1637322
En löydä sinua
En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k264218- 503728
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi1473210- 512966
- 492559
Ne oli ne hymyt
Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä262356Hajoaako persut kuten 2017?
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen2732049Kamala uutinen: Henkilö kuoli Tokmannin pihaan Kankaanpäässä- Jäi trukin alle
IL 9.5.2025 Ihminen kuoli Kankaanpään Tokmannin edustalla perjantaina aamupäivästä. Poliisin mukaan henkilö oli jäänyt552005- 291906