suihinotosta..-

miten te teette jos otatta suihin/tai siis nielasetteko spermat/onko se jotenki haitallista??
ite ku otin suihin poikakaverilta en nielassu niitä vaan kävin sylkee pois ku en tiiä onko siit jotai haittaa..??
84234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

EI OO HAITTAA PAITSI JOS HÄNELLÄ ON SUKU PUOLI TAUTI

Äänestä

Itse en ota suihin ilman kortsua. jätkä ei ole siitä valittanut eikä pyytänyt ottamaan kortsua pois. aluksi koskettelen ilman kondomia, mutta sitten kun haluan oikeasti "ryhtyä hommiin" niin laitan vaikkapa mansikan makuisen kortsun. ei tarvitse huolehtia siitä mihin sperman heittää. mä en yksinkertasesti halua niellä sitä. joku raja silläkin miten haluaa kumppaniaan miellyttää. tuntuu se varmasti yhtä hyvältä kortsunkin läpi. Kortsut kunniaan! Ei tauteja, eikä nielemisiä! ;)

Äänestä
  • "tuntuu se varmasti yhtä hyvältä kortsunkin läpi."

    Voin kertoa, ettei todellakaan tunnu yhtä hyvältä kortsun läpi. Nussiessakin kortsu vie melkein puolet tunteesta, suikkarissa vielä enemmän kun se on muutenkin "hellempää". Tunnetko itse kättelyn yhtä hyvin tiskihanskat kädessä?

    Äänestä

Ei ole haitallista. Itse asiassa spermassa on vitamiineja.

Äänestä

Ei se mitään haittaa, tosiaan ellei sil oo tautia..Mut ei se hyvältä maistu. Mut kuulemma hyvältä tuntuu jätkästä joten mitä sitä ei tekis jos haluaa osottaa rakkauttaan.:)

Äänestä

se tekee hyvää hampailla... huonoo kurkulle. ja jos muija saa liikaa mies-hormonia sille allkaa kasvaa viikset...

Äänestä
  • Just---Hyvää läppää =). Nielkää vaan tytöt sitä mälliä niin alkaa rinnat kasvaa... Yleensä sellaisilla tytöillä, jotka on niellyt spermaa on isommat tissit.

    Äänestä

  • Mutteri kirjoitti:

    Just---Hyvää läppää =). Nielkää vaan tytöt sitä mälliä niin alkaa rinnat kasvaa... Yleensä sellaisilla tytöillä, jotka on niellyt spermaa on isommat tissit.

    siis täh? siis miten teillä muijilla voi olla tollasta mielessä. siis se on oma asiansa, nieleekö vai ei. ensimmäisellä kerralla voi niellä, jaa sit voi ajatella, mitä tuli tehtyä. jos piti mausta, voi mun puolesta vaikka juoda janoon mälliä. toivon mukaan tiedätte, tytöt, mitä teette.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lipstig kirjoitti:

miten te teette jos otatta suihin/tai siis nielasetteko spermat/onko se jotenki haitallista??
ite ku otin suihin poikakaverilta en nielassu niitä vaan kävin sylkee pois ku en tiiä onko siit jotai haittaa..??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu