Haluaakohan Markku vähän tuutata jotain asukasta jööteriin? Ainakin viime aikoina pörrännyt joukkeensa naisten ympärillä lähes kokoajan, varsinkin Leylan. Näyttää jopa välillä omivan Leylaa.
Onko Markulla jahti päällä?
12
259
Vastaukset
- eiiiiii!
Tuskin talon naiset lämpenee Markun suuntaan
thinker72 kirjoitti:
Mielipide: Markku on. Tylsä.
Tylsempi kuin hiljainen-ei paljoa puhu- poromies
- Huhuhuhu
Kuka tommosen pornoMARKUn kanssa menee. Onhan noi ihan fiksuja naisia verrattuna tommoseen ketjutupakoitsijaan. Markku pois,pois,pois mahdollisimman äkkiä. Mitä sen eukon 13-vuotias poikakain tuumaa tommosen isäpuolensa pornokuvista. Oletteko nyt nähneet minun ainoan, hyvän poikani, Markun (Tuulikki)
- tosi kuin kusi
Markku on aina krapulaisen näköinen ja lihava sekäturvonnut. Siinä ei ole mitään seksikkyyttä.
- Tytöttykkää
Mutta Makella onkin taikakaulin.
- possubb
Tytöttykkää kirjoitti:
Mutta Makella onkin taikakaulin.
22 centtiä mainosti äiti, ei kyllä Maukan penis 22 centtiseltä näytä. taas valehteli markun äiti.
maukan pippeli on joku 16 cm
- ep_rehellist__p
tuijaa haluaa panna ja leylaa ja varmaan panee kaikkea millä on vittu ja nuoloo kanssa päälle.
- Hiljaa kovvaa
Maukkendaali kun sanoo: "Mei mei mei pesufatisa istumasa mei tei si seittemänsattaa viksperisä tölö ölö lölö kultajyvvään si", niin alkaa olla ruuti kuivaa.
- 20 centtiä taskussa
Kohta 22 senttinen pamauttaa jotain kunnolla :DDD
- pim.pula
kiitos tytöt kun ymmärrätte mua, siis tarkotan kun kuljetan pippeliäni moottoripyörällä ajaessani sivuvaunuun kellistettynä, kivan naisen ottasin kyytiin kunhan pitäisi naperoani sylissään.
- Aaaw
Ja tulisiko Muori seuramaan suoritusta " Kyllä, minun poika se on "-säestyksellä...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me, Suomen kansa, vaadimme Riikka Purran eroa ministerin tehtävästä
Riikka Purra on toistuvalla valehtelullaan osoittanut olevansa epärehellinen henkilö. Perustuslain kohdassa 60 § edell1837578Rikkaiden ja yritysten veroaleen ei ole varaa
Ei pieni Suomi pysty elättämään vanhenevaa väestöä nykyisellä veroasteella. Ainakin 5-prosenttiyksikköä pitää kokonaisve772769Hotelli Kainuu konkurssiin
Vasta laajenivat Eskobarilla ja nyt näin https://www.kainuunsanomat.fi/artikkeli/hotelli-kainuu-hakeutunut-konkurssiin1072752"Minua ei kiinnosta opiskelu eikä töissä käyminen"
Voiko lausunnosta päätellä lainkaan mikä puolue saattaisi ajaa tuollaisen kansalaisen elämäntavan mahdollistamista? htt1102251Huomentaaaa
Hyvää huomenta.... Tiiätkö kuinka vaikeata susta on ottaa mitään selvää ja ymmärtää yhtään mitään? Mukavaa päivää... sil382092- 111795
- 181418
Ainutlaatuiselle naiselle.
Osaat tietämättäsi tehdä edelleen suuren vaikutuksen minuun. Tämän piti olla jo ohi mennyttä mutta olin väärässä jällee281332- 201226
- 221194