stringejä johon saa kaluston tungettua?

tyttöilijä

Olen ihastunut stringeihin, mutta nämä miesten sukuelimet on ihan perseestä! Kivekset jää pihalle joten mistä sais vähän leveämpiä stringejä tai mitä te käytätte?

4

475

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Moi mä käytän kaikenlaisia pikkareita toisissa jää kivekset näkyviin kaupastahan niitä saa vaikka tokmannilta ja sokokselta jos kehtaa ostaa itse kyllä ostan kaupastakin

    • Stringien kanssa on vähän sama ongelma kuin entisellä tytöllä, joka yritti laittaa kiuluun piimää puolitoista kiulullista.

      Stringejä vähän tuhdimpi ja tähän tarkoitukseen suunniteltu versio on gaff-housut, joissa sukukalleudet voi tunkea haarojen väliin ommeltuun pussiin. Lopputulos ei ole ihan yhtä näkymätön kuin kuvassa, jossa sitä mallataan naisella:

      http://www.ebay.com/itm/Pink-Low-Contour-Satin-Gaff-For-Crossdressing-Men-Trans-Hiding-Tucking-Panty-/161193629825?var=460256284337&_trksid=p2054897.l5661

      • Aivan tottta, urheilukaupoissa stringejä, sieltä kannatta kokeilla. Onko jollain kokemusta, mulla on. Mitään g-stringejä siellä tietty ole,mutta melko kivoja ja hyvin istuvia stringejä löytyy. Linkkiä en nyt jaksa alkaa metsästää, mutta tässä yksi kanava stringien sopivaan löytämiseen


    • smooth down there

      Kivekset. Omituinen ruumiinjäsen. Löysät, ryppyiset säkit, jotka roikkuvat reisien välissä. Onneksi olen nainen eikä minulla ole noita roikkuvia säkkejä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 165
      2160
    2. Naisten liian suuret vaatimukset?

      Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta
      Sinkut
      407
      1578
    3. Johanna Tukiainen oli seonut ja hyökännyt ystävänsä kimppuun.

      Ollut suora lähetys ja repinyt hiuksista ystäväänsä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      178
      1122
    4. Olen Aito Narsisti

      Kysykää mitä haluatte liittyen tähän aiheeseen. Joitain kokemuksiani asiaan liittyen voin harkintani mukaan jakaa.
      Sinkut
      279
      764
    5. PÄIVÄN KYSYMYS

      Haluatko SINÄ afkaani-muslimin ministeriksi?
      Kajaani
      273
      668
    6. 33
      651
    7. Outo liikkuja

      Tämä tyyppi josta kirjoitettiin Ähtärin Ilmoitustaululla. Joka yritti varastaa auton meijeritieltä. Hän liikkui koulut
      Ähtäri
      12
      651
    8. Mara puhuu narsuista

      Eikö toi ämmä itse ole suurin sellainen?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      191
      593
    9. Iso käsi pormestarille hyvin hoidetusta työstä

      Puolangan kunta on siistinyt Paljakan rinteitä kesän aikana – yksi keskeneräinen lakiasia hidastaa vielä rinnekeskuksen
      Puolanka
      22
      557
    10. Oivallus

      Mitä olet oivaltanut viimeksi?
      Ikävä
      92
      548
    Aihe