jampella

on iso ihana maha jota oisi kiva rummuttaa hehahehahah
4123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

nyt päästiin asiaaan!

Äänestä

LOPETTAKAA JAMPEN KIUSAAMINEN HÄNELLÄ ON ISO IHANA VATSA JOTA RUMMUTTAA JAMPE EI OLE BODOMIN PIERUHAHMO VAAN KIUSAAJAT ITSE HAHAHAHHAHAHAHAHA

Äänestä
  • Jaaha. Anonyymit nettikiusaajat pitävät täällä taas kokoustaan.

    Äänestä

  • Tollot kirjoitti:

    Jaaha. Anonyymit nettikiusaajat pitävät täällä taas kokoustaan.

    itse olet psykoosissa heiluva tuulen nussima vinkuheinä ja setäsi nussima homo JAMPELLA ON VATSAA JA JAMPE ON TOSI IHANA

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tilhitien kirjoitti:

on iso ihana maha jota oisi kiva rummuttaa hehahehahah

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu