paljaalla suuhun esileikin aikana? Haluan maistaa vierasta miestä. Se meihen munaa joka aina lainaa sen veturin kun ei saa omalta akaltaan.
Minä voin antaa vaikka paljaalla sulle niin tuntuu mukavammalle eikä tarvii pelata kortokien kanssa.
Onko tää sinulta liikaa pyydetty? Minulle maistuisi paljaana märkään litisevän kiihottuneeseen pilluun hekumaallisen mukavan hyvääle vieras muna.
Nai sitten niin monta kertaa kun haluat minua kunhan aamulla ollaan asemalla klo 8 resiinalla kotimatkallani 8.20 kotiasemalle saapumisaikani oli 10.30.
Onko liikaa pyydetty jos antaisit ...
Onkoliikaapyydetty?
0
473
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tuksu pakenee poliisia!
Tuksu on kaapannut lapsensa, jonka huoltajuuden hän menetti ja pakenee poliisia ilmeisesti Veijo Lallin kanssa. Lalli myi vastikään Loviisasta talonsa1774063Martina neljäs sija
Eiköhän kaikki onnitella upeasta suorituksesta ,omassa sarjassa neljäs sija 💯hienoa Martina 🇫🇮👌💯2962557Iik! Suosikkijuontaja Vappu Pimiä jakoi hyytävät kuvat lomareissulta: "Sydän meinas pysähtyä..."
Yksi Suomen suosituimmista juontajista, Vappu Pimiä, on jakanut kuvia etelän lomaltaan. Pimiä on lähtenyt lomareissulle juuri ennen uuden Tanssii Täht232296Martina uinnin jälkeen sijalla 436! Tästä tuli riemun päivä!
Martina painaa menemään sitkeästi kuin sissi! Rambolla ja Martinalla on molemmilla hidas aamu 🤣1232108- 921345
Rakastan sut ja sua
Oma turvallinen nallekarhuni. Kivaa alkavaa viikkoa parhaalle toivottaa se susta hehkuva..1261021Miksi ihmiset katsovat Salkkareita?
Miksi ihmiset katsovat Salkkareita? Onko syynä aina uudet julkkisnäyttelijät, kuten Esko Eerikäinen tai Konsta Hietanen vai dramaattiset juonenkuviot37945Voit oikeasti unohtaa minut
nainen. Olen niin väsynyt ja aikaansaamaton. Ei minusta ole kuin uninalleksi korkeintaan töiden jälkeen. Enkä edes ole niin tuuheakarvainen kuin kaupa46921Helsingin Sanomat harjoittaa kansalaistemme harhauttamista?
Suomalainen media on lietsonut sotapelkoa meihin propagoivalla manipulaatiolla --- Helsingin Sanomat on merkittävä manipulaattori [Tämän vastinkirjoi330867- 65855