Ilmeisesti kabinetissa jo ennakolta päätetty, että kartanon ku*ipää jengi voittaa tämänkin viikkotehtävän. Ilmeisesti joku tuotannon sakista tykkää kytätä noiden kahden ku*ipään kuhertelua, kun kamera seuraa niitä ihan koko ajan.
BB liikkaa avittaa kartanon joukkoa viikkotehtävässä
Tulos tiedossa
10228
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
suunniteltu alun alkaenkin tuo tehtävä, menty puoli päivää kerrallaan tietämättä, mitähän seuraavaksi teetätettäisiin tolla rottajengillä.
Ensinnäkin epäselvät tehtävän annot kertoo siitä, ettei tehtävän antajatkaan tiedä miten jutun kuuluisi mennä.
Surullisen hupaisaa, ja tästä moskasta me katsojat sitten maksetaan!!!!
Olet oikeassa ap ja syynkin suosimiseen olit oivaltanut. Ja tuotanto kyllä huolehtii suosikeistaan eli ne pysyvät talossa piiiiitkäään.
24/7 palvelusta, mutta en siitä, että joudun seuraamaan suurimman osan aikaa, kun teinipissis Jenna "ti-ti-ti-ti-ti-ti-ti" paskaa suoltaa Dani hidalkolleen.
Kusipäät on kyllä kellarissa anteeksi vaan : Jonathan tuija JONNA LIMAKASA ARMI
Kyllä... Jonathan ulos sunnuntaina tai armi..tulee muutos!!!!!!!!!
Armi on jo päätetty laittaa pihalle. Se on tuotannon kannalta epäviihdyttävä.
Kartano voittaa, koska kausi on saman tyyppinen kuin "paratiisi-slummi", Kartanolle kuuluukin etulyöntiasema. Ja Kartanon jätkäkööri on täynnä suosikkeja.
ei tollasta teiniangstaajaa ainakaan voittoon päästetä, se on varma. Helkutin huonoa esimerkkiä muille pissiksille, ja muutenkin ei ole tarpeeksi kypsä ottaa vastaan 100 000 egee.
Minusta ei ole muulla väliä, kuin saisi tuon Jonathanin ulos talosta, Armikin joutaa ja Jenna tai Dani, jompikumpi ulos.
Tämä on hauska tehtävä, mutta eihän tämä kestä kuin sunnuntaihin.