ääni kateissa

Mikä meni vikaan asennuksessa,kun telkkarilähetyksen ääni ei kuulu kotiteatterin kaiuttimista?CD:t ja leffat radio kuuluu ok.
2259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sinulla ei ole valittu analogista äänilähdettä televisioäänelle? Oletan, että televisiosi on analoginen....Tarkista saako liitäntätapaa valita vahvistimesta.

Äänestä
  • onko se analoginen? Se on kumminki Philipsin 32" laajakuva tv,noin puolivuotta vanha..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aaaaaaaaaaaa kirjoitti:

Mikä meni vikaan asennuksessa,kun telkkarilähetyksen ääni ei kuulu kotiteatterin kaiuttimista?CD:t ja leffat radio kuuluu ok.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu