Harmillista kun ei olla nähty vielä kertaakaan homojen panevan BB-talossa, sillä olisi hirmuinen julkisuusarvo. Nyt äkkiä joku härski perämies taloon, että päästäis näkemään homon pano.
Homon pano
Kuntoileva Jussi
25429
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Itse odotan sitä transseksuaalia enemmän niin sitä vois käydä kaikki äijät tuuppaamassa!
She-male on mies jolla on tissit ja molo
miten shemale eroa transseksuaalista?
Transseksuaalille nykyisin sanotaan transsukupuolinen tehdään sukupuolenkorjausleikkaus mtf= miehestä nainen ja ftm=naisesta mies
Shemale haluaa pitää miehisen elimen ja transsukupuolinen haluaa korjauttaa sukupuolen kirurgisesti
Niko Saarinen harrasti seksiä itsensä kanssa, runkkailii peiton alla.
Eikä nähdä nytkään, kun Markku poistettu.
Njoo... eipä ole varsinaista panemista näkynyt. Eikös se Ragnar runkannut sitä yhtä miestä porealtaassa joskus?
Sampoa
Siis kunnon pyllypanoa mies mies, ei toisen runkkaamista, sehän on ihan normalaia poikaporukassa, vaan kalu pyllyyn.
Joo sehän on ihan normaalia poikaporukassa.
Toisen auttaminen ei liity mitenkään homouteen, toisen miehen naiminenkaan ei ole homoutta naijan osalta, ainoastaan pyllyyn ottava on likainen homo. Eikö sulla sitten ystäviä, kaikki normaalit kaveriporukat runkaa toisiaan, niin ystävät tekevät.
Oon kuullut samaa että miehet sanailloissa runkkaavat toisiaan ja yleistä on myös persspanot!
No eipä oo tollasia "ystäviä" :DDD
"Toisen auttaminen ei liity mitenkään homouteen, toisen miehen naiminenkaan ei ole homoutta naijan osalta,"
Eskolla on arvot vähän enempikin vinksallaan...
Hetkinen, mitä tekemistä tuolla on arvojen kanssa. Kyseessä on ksäitteiden määrittely eikä arvot =)
Linpaulillakin on käsitys arvojen sisällöstä vähän vinksallaan, jollei ymmärrä että Eskon käsitteiden määrittely ei ole arvoneutraalia.
Kyllä heteromiehetki toisiaan pyllyyn panee saunailloissa, eikä siinä ole mitään homoa kun molemmat kerran ovat heteroita. Se on ystävyyttä kun ollaan sisäkkäin
No jo on ystävyyttä.Et silleen.Kyllä on VIT****U riittänyt vielä tähän asti.
Ei kerta homoa tee! Suosittelen kokeilemaan! Olen varma että ystäväsi haluavat auttaa sinua, kysy vain rohkeasti!
"Ei kerta homoa tee! "
Hinttipiireillä on nykyään kaksi valhetta, joita he koittavat iskostaa normaalien arvomaailmaan. Toinen on tuo yläpuolelta löytyvä "Ei kerta...", joka tietysti on lööperiä. Kerran kun homostelet, olet siitä lähtien hintin kirjoissa. Hinteiltä tuo on vaan yritys naruttaa normaaleja kanssaan seksiin.
Se toinen valhehan kuulu: "homofoobikko pelkää homoseksualistisia piirteitä itsessään ja siksi vastustaa homoja". Tuo on yhtä järkevää väite kuin sanoa, että koska minusta äidin ja pojan seksi on iljettävää, niin olen insestifoobikko joka oikeasti haluaa seksiä äitinsä kanssa. Mitään tolkkua ei tuollaisessa väitteessä ole.
Tunnusta vaan itsellesi mikä mies olet, se helpottaa, kun saat pyllyä et vittua enää haluu
Enpä tunne ketään heteromiestä kenestä naisen pimppi tuntuisi paremmalta kuin saman naisen pyllynreikä.
Se ois parasta viihdettä talossa kun hintit homoilisivat keskenään heteroivien lesbo transvestiittien kanssa samalla kun shemaleisivat toisiaan.
Mielestäni olisi aika näyttää Suomen kansalle "Homon pano", olemme yhteiskuntana edenneet siihen vaiheeseen, että miespanot tulisi olla televisiossa yhtä hyväksyttäviä kuin naisen paneminen. Tuotanto voisi ottaa huomioon, että ottaa vaikka ensi kaudelle paljon enemmän homomiehiä taloon, ja homonaisiakin saa olla.