Paras jengi on kellarin jengi.
Ähä, kellarin jengi niin voittaa viikkotehtävän!!! :D
Hyvä Jonna, Jone, Tu
664
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Nyt toi kartano kusii pahasti ton tehtävän! Eihän ne saanut noita laatikoita pois ottaa vaan rottien piti ITSE luovuttaa ja lähteä laatikoista! Pahasti meni nyt vikaan!
Kartanon jengi laittoi kellarilaiset hauamassaan järjestyksessä takaisn kellarin puolelle. Eihän toi voi olla sallittua, ei kellari omatahtoisesti luovuttanut ja lähtenyt tuossa järjestyksessä.
Joo ei kartano varmaan tajua mitä tarkoittaa luovuttaminen! Onpas pölöjä jos tolla tapaa luulee voittavansa...
KARTANO HÄVISI !!!!!!!
Kartano pärjää fyysissä tehtävissä kellaria paremmin mutta nyt huomaa hyvin kun täytyy käyttää järkeä niin kellari voittaa! Toi kartanon porukka on muuten ihan tosi tyhmää sakkia! :D
Yks jarno joukossa, niin tyhmyys tiivistyy ;D