Viisi päivää menkat myöhässä mutta niukkaa tihkuvuotoa alkoi tulla tänään... kuukautiset? Testi negatiivinen.
Sovitaanko tytöt, ettei masennuta?! Toivo elää, eikö vaan.
Näiden kuukautisten (jos tämä sitä on) jälkeen me kokeillaan tuota jokatoinenpäivä-taktiikkaa. Heitän ovistestit nurkkaan koska ovista tässä kierrossa varmaan hankala paikantaa kun viime kierto oli siis 34 päivää ja yleensä 29.
Mistä voi johtua tuo myöhästyminen??
Yritän tästä lähin olla stressaamatta niin paljoa ja olen urkkimatta Odotus-palstalle:)
Se vaan on NIIN masentavaa että odottaa sen piiiiitkään kuukauden ja sitten ne menkat TAAS vaan tulevat.
Ovistesteillä en saanut selvää tummempaa viivaa edes joten mistä sitä tietää ovuloinko tässä kuussa ollenkaan kun kiertokin oli niin pitkä..
Mutta, kaikesta huolimatta, nostan leuan pystyyn ja nostan peukut pystyyn meidän kaikkien puolesta ja yritän pysyä coolina;)
Òla siskot
2
421
Vastaukset
- nallukka
...oli viime kierto 33 päivää ja normaali 28.
Tein testinkin kahteen kertaan,mut menkat alkoi sit kumminkin. En tiedä mistä se johtuu...mä oon ollut ilman pillereitä jo 8 kuukautta.
Mut ei pidä masentua vaikka välillä siltä tuntuukin. Kyllä se vielä joskus onnistaa ;) - Kuumeinen
Moi! Aluksi haluun sanoo et oon espanjassa joten en voi kirjottaa muutamaa kirjainta. Mulla tavallisesti 28 ja nyt oli 35!!! Testi oli vaha kiikunkaakun. Mutta jos ei onnistu niin yritetaan uudestaan. sinansa vaha tyhmaa ku on ite vasta 18.v ja herra ite 20, mutta jos kerta rakastaa nii haittaako se mitaan? Kumminkin saatan olla raskaana.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1147293
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h985233Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1163486Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p333412Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352524Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191856Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961501Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3411451Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311346Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?481290