Paljonko timangeja liikenteessä?

Kiinnostais tietää paljonko toyota timangeja on vielä liikenteessä. Itselläni on sellainen, eikä niitä joka päivä vastaan tule.
4739
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Timangit ovat katoava luonnonvara.Hyvä kun joku aikoinaan hoksasi laittaa talteen jokusen yksilön.
Minulla olisi alkuperäiset italialaiset aluvanteet jouten, jos jotakin kiinnostaa.

Äänestä
  • Mikä on tuumakoko? Nyt timangissa on 13":n mangelssit. Laita kuva jos on ja sano hinta. [email protected]

    Äänestä

  • alle 100tkmm ajettu mutta tarvisisi tankin siis ehjän
    olisko jollain??

    Äänestä

Mullakin liiterissä vm.-77 Timangi jemmassa. Jos joskus entisöisi sen, niin sitten olisi mukava ajella kauniina kesäpäivänä harvinaisella avolavalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikke75 kirjoitti:

Kiinnostais tietää paljonko toyota timangeja on vielä liikenteessä. Itselläni on sellainen, eikä niitä joka päivä vastaan tule.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu