Hei,
Olen opettajaksi opiskeleva 35-vuotias nainen Vantaalta. Olen työskennellyt päiväkodeissa ja kouluissa ja minulla itselläni on 11-vuotias tytär, joten kokemusta lastenhoidosta on kertynyt kaikenikäisistä lapsista.
Päivä/ilta/yö/viikonloppu - hoidot ovat joustavasti sovittavissa. Yön yli hoidot teen mieluusti omassa kotonani, oman tyttäreni ja taloudessa asuvan koiran vuoksi.
Olen ammattitaitoinen ja luotettava.
Alue: Helsinki ja Vantaa
Ota yhteyttä! p. 044-5652049
Lastenhoitaja tarjolla hki/vantaa
hki/vantaa
2
128
Vastaukset
- lastenhoitaja1
Lastenhoitoapua edelleen tarjolla :)
- Lehtuot
Hei, minulla on 3v poika ja 4,5v tyttö. He ovat pienperhepäivähoidossa, mutta nyt sairastelleet pitkään (perus flunssaa ja nyt silmätulehdus). Olisin siis vailla hoitoapua ensi viikolla ma-ke 23.-25.2.15. Itse olen opettaja, joten hoitoaika olisi klo 8-16. Asumme Hallainvuorentiellä Helsingissä. Olisiko sinulla periaatteessa mahdollista auttaa hoidossa jos lapsilla ei ihmeparantumista tapahdu viikonlopun aikana? T: Outi Lehto, Tel 0505186755
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Rukoilimme Länsimuurilla 2000 vuoden jälkeen, Jumalamme oli antanut meille kaiken takaisin
Western Wall, In our Hands. 55th Para. https://www.youtube.com/watch?v=u4BJAppyCSo https://en.wikipedia.org/wiki/55th_252490Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.551806Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup111204Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu2991067- 259992
- 146903
- 56884
Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua9797- 47780
Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.111775