Dboys arskat

Ois halvalla saatavana dboysin vähän käytetty metallinen arska, nii mikä näissä poksahtaa ekana kun ei kuulemma oo parhaita sisuskaluiltaan? Shimmit yms perusjutut tulee laitettua mikäli hommaan tuon torrakon
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itsellä ei ole mikään hajonnut 2 vuoden jälkeen oma Dboys M4 että taitaa olla vaan paskapuhutta.Ainakin kaverilla meni moottori hajalle 1 vuoden jälkeen,tosin en tiedä mikä siinä sitten oli että oliko itse aiheuttanu ym. Ja oma Dboys/Kalash RK06B on kestänyt 3 vuotta eikä mitään suurta ongelmaa,paitsi hoppi nyt vähän hajalla sekä puuosien kiinnityskohdat rikkoutuneet,että vähän liikkuu pois paikaltaan.Osta pois vaan,jos saat oikeasti halvalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Autisti ankka kirjoitti:

Ois halvalla saatavana dboysin vähän käytetty metallinen arska, nii mikä näissä poksahtaa ekana kun ei kuulemma oo parhaita sisuskaluiltaan? Shimmit yms perusjutut tulee laitettua mikäli hommaan tuon torrakon

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu