Ystävää etsimässä.

Eini~

Hei.

Kadoksissa on huumorintajuinen, välittävä, rehellinen ja hyväntuulinen sekä luotettava ihminen, jota kaipaan ystäväksi.

Olen itse 21v naishenkilö Kuopiosta. Usein kuvattu adjektiiveilla ystävällinen, hauska ja salaperäinen. Mutta mielestäni kauneinta, mitä minusta on ikinä sanottu, on ehdottomasti "vaikutat vähän semmoselta oman polun kulkijalta, tai siis, et tartte edes polkua", joka puhukoon tälläkin kertaa puolestaan ja kiteyttäköön persoonani yhteen lauseeseen.

Tykkään kahvittelusta, öisistä keskusteluista ja irkistä. Parhaiten silti viihdyn luonnossa tai eläinten parissa.

Tämän hetkinen ystäväpiiri päässyt kutistumaan lähes olemattomaksi, minkä takia tätä ilmoitusta nyt rustaankin. Haluan tutustua uusiin ihmisiin ja löytää uusia ystäviä, joiden kanssa jutella ja viettää aikaa, joko netissä tai sitten ihan livenä.

Jos yhtään kiinnosti, ilmoittele itsestäsi. :)

[email protected]

1

416

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kavereita?

      Hei,

      Täällä on myös yksi ihminen uusia kavereita vailla. Olen 33 v. nainen Kuopiosta. Kaipaisin kavereita lenkille, kahvittelemaan, kyläilemään, illanviettoon jne.
      Minulle voi kirjoittaa osoitteeseen: sinivalkoinen3(at)gmail.com

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Alle 15 oli

      Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata
      Vimpeli
      106
      3118
    2. Heh, persut = vassarit = 10,0 %

      Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f
      Maailman menoa
      231
      1949
    3. Onko kaivattusi yllättänyt sinut?

      Piditkö häntä toisenlaisena ihmisenä?
      Ikävä
      136
      1849
    4. Paula Koivuniemi täyttää tänään 78 vuotta! Sydämelliset onnittelut!

      Paula Koivuniemi, tuo suomalaisen iskelmän ikoninen artisti, täyttää tänään 78 vuotta. Muutaman vuoden estradeilta pois
      Suomalaiset julkkikset
      57
      1843
    5. Olen miettinyt pitkään miksi hän ei uskalla

      Hän kyllä yrittää tiedän sen ja olen yrittänyt olla helposti lähestyttävä ystävällinen lempeä jne. mutta silti hän yhä v
      Ikävä
      64
      1352
    6. Rakastan sinua

      Kohta sanon tämän livenä, älä pelästy.
      Ikävä
      96
      1225
    7. Kaupunki osti Absin

      Nyt vaan yrittäjiä kaivataan
      Haapavesi
      61
      1155
    8. Juhannusterveiset kaivatulle

      Onko teillä yhteisiä juhannuksia vietettynä ja millaista juhannusta viettäisit kaivattusi kanssa juhannuksena 2025? 🌻
      Ikävä
      84
      1154
    9. Sä oot kyllä

      Aika erikoinen nainen
      Ikävä
      59
      1137
    10. Millaistakohan

      Sun kanssa suhde olisi?
      Ikävä
      67
      972
    Aihe