mb 220 c kajarit -95

moikka! mulla on ko,auto ja ois tarkoitus saada kohtuulliset äänet cd-soittimesta.vaihdano eteen toiset hökärit,entä taakse hattuhyllylle,ja minkä kokoiset sopii kooltaan/teholtaan?soitin on sony 4*45w.kiitos jo etukäteen.anteeksi kirjoitusvirheet. hessu vaan
2197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

pioneeriltä löytyy erillis-sarjat mb:c-hen (malikohtainen oikein)

diskantit tulee kojetaulunpäälle (tosi siistit auton muotoihin hiotut)
keski äänet tulee etu-oviin niilletarkoitetuille paikoille.

Äänestä

jos taakse täytyy välttämättä saada ääntä niin osta 6x9... noilla tehoillaei oo väliä... tuskinpa koollakaan oo väliä kun autona on mersu...
Suosittelen ultimaten titanium tf690 sarjaa tai mtx:n 6x9

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hessu kirjoitti:

moikka! mulla on ko,auto ja ois tarkoitus saada kohtuulliset äänet cd-soittimesta.vaihdano eteen toiset hökärit,entä taakse hattuhyllylle,ja minkä kokoiset sopii kooltaan/teholtaan?soitin on sony 4*45w.kiitos jo etukäteen.anteeksi kirjoitusvirheet. hessu vaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu