Olen nyt käyttänyt Suomi24-sähköpostia yli vuoden. Nyt se on poistettu ja tärkeät postini katosivat. Tilalla on vain tyhjä sivu.
Ehdotan Suomi24:lle, että perustaisitte uuden sähköpostin ja palauttaisitte samalla minulle tärkeät postini. Onko tämä liikaa vaadittu?
Suomi24-sähköposti olisi kätevä
1
141
Vastaukset
- Suomi24 = Outdated
Suomi24 ei ole läheskään yhtä laadukas ja kätevä kuin Gmail. Samalla saat kaikki Google-oikeudet, myös Google ssan ja YouTuben jonne voit hommasi ja suosikkisi järjestää.
Sitä paitsi keskustelu on tasokkaampaa missä tahansa muualla kuin Suomi24:ssä.
Eli rekisteröidy Gmailiin sen sijaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?1526402Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell2064055PoIiisi jahtasi mopopojan hengiltä
Toivottavasti on s i n i v u o k k o nyt ylpeä itsestään, kun ajatti teinin päin lyhtypylvästä. https://w4852817- 312771
- 2012375
- 1862099
Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka
Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale1481517- 581344
Et halua kohdata niitä tunteita ja asioita, joita minä herätän sisälläsi
Vastustelet. Yrität esittää, että kaikki on hyvin. Leikit perhettä.371314Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?891074