extreme car show 2004 kuvia

Oisko kellään tiedossa linkkejä mistä löytyisi kuvia extreme car show:sta? Itse kun en pääse paikalle :(
Kiitos jo etukäteen!
82323
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Olikohan siellä yhtään kunnon AUTOa?
Tuninkia varmaan oli turhankin paljon.

Äänestä
  • Näytti siellä olevan hienoja autoja aika paljonkin. Itse pidin BTCF:n annista.

    Jos ei tuunatut autot kiinnosta, ei kannata tulla tänne sitä itkemään. Parempi, kun pitää ihan omana tietona.

    Äänestä

  • Olihan siellä muutamia hienojakin autoja: Hummer, Chevy -57, Cadillac -57, Todella hienot VW Sonderbus ja VW Krankenwagen, Hieno alkuperäisen näköinen VW Jetta I saksan kilvillä, 87tkm ajettu Volvo Duett, ruotsalainen aika omaperäinen oranssi Avo-2-sarjan Volvo, Ford -28 ja jos on pakko mainita joku kaukoidän auto, niin tummanpunainen Nissan Skyline, jota ei oltu pilattu millään spoilereilla ja siivillä.
    Sitten oli se toinen halli täynnä näitä "normaaleja" tusinatuninkiautoja.

    Äänestä

Aika naurettavan näköistä kakaraporukkaa näytti olevan...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiireinen kirjoitti:

Oisko kellään tiedossa linkkejä mistä löytyisi kuvia extreme car show:sta? Itse kun en pääse paikalle :(
Kiitos jo etukäteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu