Kuistilla oli tänään ruusu kun töistä palasin, muutama kuukausi takana suhdetta ihanaan mieheen kurkkaisitko kortteja mitä ne kertoisi :)
yksi ruusu
2
121
Vastaukset
En osaa erottaa korteista oliko kyseessä tämä ihana mies vai joku muu, kyllä-ja ei vastauksia on vaikea nähdä korteista, mutta tulet saamaan tietouden kyllä kuka on kyseessä. Saan vain tietoa että se joka ruusun on laittanut on hermostunut ja tuntee että on menettänyt mahdollisuuksia kanssasi ja tekee sen takia jotain rohkeampaa saadakseen ehkä tunteita tai toiveita osakseen. Tällä tavalla luulee olevansa siis vähän voiton puolella.
- Ap..
Kiitos kyllä se ruusu oli häneltä. Jos jaksaisit niin katsoisitko tuleeko mitään uutta työrintamalle entä poikani toinen aikuinen ja toinen vielä opiskelee? Ja mihin suuntaan tämä suhde on menossa? Kiitos vielä kerran:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1055731Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
- 1241097
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
- 66857
- 75798
Salailu jatkuu, poliisi tutkii
Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää17741