tytön Rinnat

Oon 12v tyttö. Mun rinnoissa oli vähä aikaa sitte sellaset aika herkät patit nännin sisällä,nyt ne on parantunut ja rinnat ovat alkaneet kasvaa,Onko kyse rintojen kasvamisesta? Tänään vilaauttelin vähä liikaa mun ihastukselle
2122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mikä lauta haahhh

Äänestä

Luulisin, että ne on kasvamassa! Onnea! On aina mukavaa, kun kehittyy :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ah ihanat kirjoitti:

Oon 12v tyttö. Mun rinnoissa oli vähä aikaa sitte sellaset aika herkät patit nännin sisällä,nyt ne on parantunut ja rinnat ovat alkaneet kasvaa,Onko kyse rintojen kasvamisesta? Tänään vilaauttelin vähä liikaa mun ihastukselle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu