Idean tynkää!!

Minun mielestäni Suomi24:n ylläpito voisi aivan hyvin muuttaa tämän 'Tanssi & iskelmä' alueen-nimen 'Kari Tapio' alueeksi.
Kaikki muu tanssi ja iskelmä keskustelu voitaisiin käydä tuolla 'Yleistä musiikissa'.
3238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

..t.ämä on riitelyfoorumi. Harmillista kyllä.

Äänestä
  • Musiikki on makuasia ja se herättää keskustelua ja erilaisia mielipiteitä.
    Mä kyllä luen mielummin juttujaesim. Kari Tapiosta yms. kuin jostain Mikko Mäkeläisestä, Janne Tulkista tms. Mua ei nimittäin kiinnosta tippaakaan sellaset tyypit, joissa ei ole yhtään särmää.

    Äänestä

Suomi 24:n ylläpito vois muuttaa tän Tanssi& iskelmä aluleen nimen Justiina ja T Kansa alueeksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nero kirjoitti:

Minun mielestäni Suomi24:n ylläpito voisi aivan hyvin muuttaa tämän 'Tanssi & iskelmä' alueen-nimen 'Kari Tapio' alueeksi.
Kaikki muu tanssi ja iskelmä keskustelu voitaisiin käydä tuolla 'Yleistä musiikissa'.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu