Haussa siisti ja edullinen majoitus koh lantalle?

kiikkutuolisa

Tammikuussa hinnat korkeimmillaan. Vinkatkaapa alle 100 euron vrk hintaista majoitusta koh lantalle. Lähellä rantaa.

15

314

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • paljon

      Hei. Voisitko vähän tarkentaa. Noilla kriteereillä ( alle 100 euroa ja lähellä rantaa ) tammikuun puolessa välissä Lantalta löytyy varmaan sata hotellia.

      Ehdotan että katsot esim: http://www.booking.com,valitset muutaman mieleisesi ja kysyt onko niistä kokemuksia.

      Suuri osa Lantan hotelleista on alle 100 € / yö. Se on siellä niin iso kasa rahaa, että varmasti löydät mieleisesi.

      Hyviä lomia!

    • kiikkutuolisa

      Aika vähän näitä nimenomaan hotelleja on sesonkiaikaan alle sadalla eurolla. Ainakin mitä näitä varaussivustoja katsoo. Ei löydy kyllä sataa hotellia.. siksipä ajattelin kysyä täältä kävijöiltä näistä halvemmista vinkkejä, löytyisikö?

      • Musclemax

        En tiedä minkälaista majoitusta etsit, mutta hinta/laatu/sijainti on kohdallaan ainakin Banana Garden Home -bungaloweissa. Varaus onnistuu sähköpostilla ja maksu paikan päällä. Yksinkertaiset bungalowit melkeinpä rannalla, hyvin yksinkertainen aamupala, joka tarjoillaan oman mökin terassille, huippu sijainti ja ystävällinen palvelu, jopa Thaimaan mittapuussa. Miinuksena, ettei ole omaa uima-allasta, naapurihotellin allasta voi käyttää muodollsita korvausta vastaan, jos sitä tarvitsee.

        Hyvää lomaa


      • kyllä löytyy

        Löytyy muuten yli 500 hotellia.


      • Kiitokset

        Iso kiitos ja syvä kumarrus Sinulle joka laitoit tuon linkin. Nyt on mukava katsella hotellia Krabilla.


    • Katso täältä

      Kiitos kiitoksista. Hyvää lomaa.

    • höpötihöps

      500 hotellia koh Lantalla? Älkää viitsikö, joku vielä uskoo..

      • Tarkennus

        Ei Lantalla, mutta Krabilla.


    • kiikkutuolisa

      Tarkennus, en kysynytkään nyt Krabista vaan Lantalle aiottiin mennä..

      Katso täältä, kiitos linkistä.

    • Suosittelisin

      Tuo haullakin löytyvä Andaman Lanta Resort on todella hyvä hinta/laatu-suhteeltaan. Sijainti loistava. Kannattaa ottaa huone altaan puolelta. Asiallinen aamupala, siisti hotelli.

    • Tässä

      Lanta Sea house. Hyvällä sijainti ja siisti paikka.

      www.seahouseresort.com

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      119
      1652
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1488
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      36
      901
    4. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      29
      859
    5. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      38
      811
    6. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      50
      776
    7. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      43
      728
    8. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      728
    9. Olet myös vähän ärsyttävä

      Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
      Ikävä
      37
      720
    10. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      37
      690
    Aihe